Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom, hogy mi legyen, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom, hogy mi legyen, de egyedül sem akarok lenni. Mit tanácsolsz?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 'társkeresőn' ismerkedtem meg (rádióba írt egy SMS-t, hogy ismerkedne, stb., stb., nem szokásom ilyet csinálni, de írtam neki). Egyszer találkoztunk, de azt is csak azért, mert ért a mobilohoz, és be kellett állítani valamit az enyémen, amit a központban nem csináltak meg. Aztán írt egy SMS-t, hogy jövök neki egy randival, mert megcsinálta a telómat. Belementem, viszont írt, hogy szeretne találkozni újra. Mondta, hogy mondjam meg, ha nem akarok tőle semmit, de az a baj, hogy nem tudom, hogy mit akarok tőle. Eddig tök normálisnak tűnik, de nem helyes.


Van egy másik pasi, aki DJ. Facebook-on bejelöltem, mert viszonylag jó zenét csinál, és szerettem volna 'nyomon követni', hogy merre megy zenélni, stb. Visszajelölt. Sokat lájkoltuk egymás képeit, bejegyzéseit, aztán írt egy üzit, hogy bejövök neki...


Van egy rádiós pasi, akivel kb egy hónapja 'ismerkedtem meg' egy rendezvényen. Nagyon édes, helyes, stb.stb. (nem tudok rosszat mondani rá). Ha összefutunk a városban mindig dumálunk, integet, stb. De ő a legbizonytalanabb a három srác közül, de pont ő jön be a legjobban.


2011. júl. 24. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megcsíptelek!!! Na felébredtél az álomból?:D
2011. júl. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem:D
2011. júl. 24. 13:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Álmokat kergetsz,szerintem felébredhetnél.
2011. júl. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

De jó egyeseknek,hogy ennyi férfi közül tudnak választani :)


Az egyetlen tanácsom,hogy mindig olyannal gyere össze, aki külsőre is teljesen szimpatikus,tetszik neked. Mert bár megszerethetsz egy olyat aki nem a zsánered, ha elmúlnak az érzelmek, akkor már taszítani fog.

Tehát akivel érzel némi kémiát.

DJ vagy a rádiós pasas. Ez a kettő közül szerintem.

2011. júl. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%

Hát, irigylem a problémáidat b@zmeg...

Etiópiában meg éheznek!

2011. júl. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
eljött a kib@szott Kánaán... mondhatom. Hárman is vannak??? Babukám, húzz ki egy nevet a kalapból, és pont, a másik kettőt meg tartsd meg mint szeretőt. Téma lezárva, mindenki jól járt, és Te sem töketlenkedsz annyit :D
2011. júl. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
te tudod, neked kell tudni.. ne mi döntsük már el kivel éld az életed..:O
2011. júl. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a legegyszerûbb, ha azt választod a 3 közül, aki pont az átlag. Próbálj listát csinálni mind a 3 ról és nézd meg melyih hasonlìt a TE ideálodra
2011. júl. 27. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azzal,aki a legszimpibb neked.
2011. júl. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Szarjál Sünt válasza:
Egyszerre 3sráccal kavarsz... szerintem mindet hülyíted egy kicsit, és így viszont meg van a véleményem rólad. Nem jó értelemben! Inkább vegyél egy kutyát, az a neked való.
2011. júl. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!