Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen pasi kapcsolatra való?

Figyelt kérdés

Felfigyeltem, hogy a pasim facebookján többszáz nö van, ami nagyon rossz jel, szerintem. Ezekböl jópár házas nö, akik a pipogya férjük mellett simán elvihetök egy körre. Tudom, mert mesélte a barátom, hogy mielött megismert engem, azokkal próbálkozott szexelni.

Párra meg azt mondta, hogy nem tudja kik, pedig a legújabb szelfijüket is likeolta.

Kérés nélkül ajánlotta, hogy törli akit akarok.

Nem hiszem, hogy ez megold valamit.

Ahogy a pasim tesz ki fotót, ezek a nök likeolják, ráugranak minden fotójára, míg a saját férjeik fotóját nem likeolják, meg azt sem, ahol a férjuk öket posztolja.

Arra gondolok, hogy a barátom sajnos nöcsábász kell legyen....

Folyton ki akarja rakni, hogy kapcsolatban vagyunk, de szégyellem, mert röhögnének ezek a nök rajtam, szerintem.



2021. jún. 25. 06:32
 1/9 anonim ***** válasza:
3%
Neked hány férfi ismerősöd van?
2021. jún. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Folyton ki akarja rakni, hogy kapcsolatban vagyunk, de szégyellem, mert röhögnének ezek a nök rajtam, szerintem."


Emiatt kérdezem, melyiküknél félsz h meglátja?

2021. jún. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a legnagyobb problémám az ilyen beállítottságú emberekkel,hogy nem tudok mit kezdeni a Facebook rajongó,folyton megosztó, like őrültekkel.

Nagyon zavaró,ha egy ember így éli meg az emberi kapcsolatok iránti szükségleteit.

Valószínűleg össze sem jövünk, nemhogy ilyen dilemmáim lennének vele kapcsolatban.

Mondjuk az a mondat:

Tudom, mert mesélte a barátom, hogy mielött megismert engem, azokkal próbálkozott szexelni...

Elég sokat elárul a gondolkodásáról.

Egyrészt sz.rik mások kapcsolatára, másrészt kb ennyire van igénye.

Könnyen, gyorsan megszerezhető nő pár menetre.

Nekem ez nem egy normális jövőkép.

2021. jún. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Te komolyan azt nézed, hogy idegen nők kiket lajkolgatnak?



"Folyton ki akarja rakni, hogy kapcsolatban vagyunk, de szégyellem, mert röhögnének ezek a nök rajtam, szerintem."


Mondták már neked, hogy nem vagy normális?

2021. jún. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem miért vagy vele, ha szégyelled. Te is érzed, hogy valami nem kerek, butaság volt összejönni.
2021. jún. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Na, ezért nem osztok meg semmi f🍆szbúkon, illetve iratkozok le mindenkiről, aki csak magát osztogatja meg értelmetlenül..
2021. jún. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ahogy a pasim tesz ki fotót, ezek a nök likeolják, ráugranak minden fotójára, míg a saját férjeik fotóját nem likeolják, meg azt sem, ahol a férjuk öket posztolja."

azért nem semmi kutatómunka zajlott itt a háttérben

2021. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ne facebookozatok.
2021. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

"Mesélte a barátom, hogy mielött megismert engem, azokkal próbálkozott szexelni."


"Párra meg azt mondta, hogy nem tudja kik, pedig a legújabb szelfijüket is likeolta."


Akinek ilyen a mentalitása, hogy mindenkit bejelöl, akinek (feltehetően) női nemi szerve van, és elmondja a párjának (!!!), hogy közülük kit próbált megfektetni, azt én sehogy sem venném komolyan. Olyan vörös ez a zászló, hogy kiégeti az ember szemét. És ezzel a viselkedésével a te bizonytalanságod, és "kutatómunkád" alá is rendesen adja a lovat.

2021. jún. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!