Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok féltékeny?

Figyelt kérdés

A sráccal csak össze járunk. Viszont elkezdte nekem magyarázni,hogy az egyik barátnőmet megfogja rakni..

Nekem meg ez annyira szrul esett,de nem tudom megmondani,hogy miért. Hiszen szerelmes nem vagyok,de az már zavaró,hogy nekem mondja el azt,hogy kit hogyan fog megbszni,úgy hogy 5 perce még velem volt együtt. Volt amikor megkérdezte,hogy van e valakim rajta kívül,de nem mertem elmondani,hogy én eddig csak vele voltam/vagyok.


2021. jún. 25. 22:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul csak dugni jártok össze, de azért féltékeny vagy?
2021. jún. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Csalad mit szol ehhez?
2021. jún. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát abból hogy ezt ilyen kulturáltan elmesélte neked hogy milyen mértékben fogja megközösülni a barátnődet akkor nyilván csak barátként tekint rád. Ne legyél féltékeny. Vagy ha neked rosszul esik hogy ezt neked előre bejelenti akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot.
2021. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Éd hol van mindebben a szülő-gyermek kapcsolat?
2021. jún. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem is feltekeny vagy, hanem megalazva erzed magad. En is annak ereznem magam egy ilyen utan, hiaba csak szex, akkor se szamoljon be arrol percekkel az aktusunk utam, hogy kit hogyan fog lerendezni.
2021. jún. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ugyan ez van velem is, csak én ferfi vagyok. Nem mindenkinek való simán csak szex kapcsolat. Meg is szűnt.
2021. jún. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert túlképzeled! A srácnak még csak fogalma sincs a szexről, ha nem tudja, hogy szűz voltál, teszem hozzá ezek szerint te sem tudod, hogy milyen a jó szex.. Az meg, hogy másokról beszél szánalom!

Kötődsz, mert betette, egy ilyenhez kár.

2021. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha zavar, akkor összejössz vele, dugsz vele vagy akármi.

Ha pedig nem zavar, akkor nem rinyálsz.

2021. jún. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy pina vagy neki. Ha ennyire becsülöd magad akkor mit hàborogsz.
2021. jún. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kúrókapcsitól mit vártál, gyűrűt?
2021. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!