Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban akik együtt élnek elkerülhetetlen, hogy ritkul a szex az évek múlásával?

Figyelt kérdés

2021. jún. 25. 23:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Igen, elkerülhetetlen
2021. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%

Attól függ milyen minőségű a párkapcsolat.

Mi 11 éve vagyunk együtt, 10 éve együtt is élünk.:) Egyáltalán nem lett ritkább a szex. Heti 5-8 alkalom szokott lenni, a kezdetektől ennyi. Nem változott.

2021. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Igen! Mint ahogy a legfinomabb süti is unalmas lesz, ha mindig ugyanazt kapod, így idővel unalmassá, sablonossá válhat a szex is ugyanazzal a partnerrel. Ezt még fokozza, ha közben a párnak gyereke is születik, akkor is ritkulhatnak az intim együttlétek.

De sokminden azom múlik, hogy a felek mennyire bevállalósak, kisérletezőek a szexben, mert ezzel sokáig fent lehet tartani egy jó szexuális kapcsolatot.

2021. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%

#6. A mákost soha nem tudom megúnni!

Ugyanígy a szexet sem. Csak jól kell csinálni. Ezt is, azt is!

2021. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül, de jellemzően. A koruk, potenciáljuk, élethelyzetük stb. változik. Nem érdemes összehasonlítani egy kanos 18-ast, egy fáradt felnőttel, vagy egy tini lányt gyerekes nővel. És lehet ennél komplikálabb is.
2021. jún. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen. De nem drasztikusan. És nèha jó pàr nap szünetet tartani.

Éhesen jobb a kaja mint jóllakva.

2021. jún. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk hullámzó volt mindig. Tehát nem volt egy sztandart, hanem mindig az életkörülményeink függvényében, hol több, hol kevesebb, hol langyosabb, hol szenvedélyesebb.
2021. jún. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk nem ritkult konstans, de nyilván függ az élethelyzettől. Amikor kicsik voltak a gyerekek, aktívabbak voltunk, nekem terhesen és frissen szülés után brutális libidóm volt mindegyik gyerekkel, ők meg aludtak. Aztán ahogy nagyobbak lettek, nehezebb volt elvonulni, csendben lenni, hiszen már tudták (volna?), mit hallanak. Most meg, hogy a kamaszkor végefelé vannak és néha máshol alszanak, megint sokkal aktívabbak vagyunk, mert egyszerűen több lehetőségünk lett.


A minőség sosem romlott.

2021. jún. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
28%
Nagy valószínűséggel elkerülhetetlen, de nálunk ez soha nem ment a minőség rovására, inkább a mennyiségre. Most már annyira, hogy egy éve semmi. 29 éves kapcsolat. 48F
2021. jún. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen, 20 éve nős vagyok, szexuálisan már nem kivánom a feleségem. Szeretni szeretem, nem is lépek, léptem félre, nem is akarok, csak úgy elleposodott a szexuális életünk, pedig régebben nagyon éltünk😄
2021. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!