Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ez megcsalás miatt ?

Figyelt kérdés

Ha a barátom szeretkezés helyett, két hét távollét után inkabb orális szexet akart. Ez semmiképp sem szeretkezés.

Mielött aggódna valaki, viszonozta.

Fáradt se volt.

Úgy éreztem magam mint egy prosti



2021. jún. 26. 07:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
70%
Miért érzed úgy magad mint egy prosti ? Fizetett is érte ?
2021. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Noren1989 ***** válasza:
100%
Ő mit mondott ugyanerre a kérdésre?
2021. jún. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát jah nagyon ugy tunik h nem akart veled lefekudni.


Ez majd kesobb fog meglatszani hogy miert. Azaz a tovabbiakban hogy hanyagol e alig jár hozzad akkor is immel ámmal talan meg stb, vagy ha attol még kell neki a kontakt hiv keres talalkoztok gyakran azaz rád van állva akkor nincs vész.


A kesobbi magatartásábol le fog jőnni hogy mi van.

Egy megesett alkalombol még nem lehet itélni.


Nalunk a kapcs vègén volt hasonlo hogy passziv szerepett vet fel az exem az ágyban, de akkor már ő alig járt haza, csak ha kellett vmi otthonrol amugy meg mintha kerult is volna.

2021. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
66%
*jönni
2021. jún. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
3 as szerinted is úgy néz ki, hogy nem kivánt ?
2021. jún. 26. 07:46
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
A ffiak alapbol amugy is szeretik az oralisat. Ebbol még ne vonj le kovetkeztetéseket sztem.
2021. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

3.voltam


1 alkalombol ne ítélj még várd ki a tobbit sztem. Meg nem csak a szexre vonatkiztatva hanem ugy amblokk hogy passziv e vagy nem, es erdekled.

2021. jún. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Passziv ezt hogy értitek?
2021. jún. 26. 07:51
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

En ugy ertettem hogy amikor az exemmel a kapcsolat vegét jartuk az ágyban nekem kellett felul lenni (mintha csak maszturbálnek rajta komolyan olyan erzésem volt ez hasonlit az orálhoz hogy ő joforman semmit nem tesz a szexbe nem aktiv nem "adja", nem ő ..g meg, hanem én ápolom őt le.vagy egyszeruen kerulte a szexet.


Ez a ketto volt.


Sőt itt olvastam hogy gyakorta a ffiak ha nem tesznek bele a szexbe semmit pl lesz.pja egy masik no akkor ugy vannak vele mintha meg se csalta volna az asszonyt mert ő csak adta magát de amugy aktivan nem vett részt. Nem fekudt le a csajjal nem kef...lte meg csak leápoltatta magát.

2021. jún. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
65%
A passziv ffi az az amikor a nő iranyit CSAK a szexben. Pl orál, vagy amikor felul van a csaj ÉS a srác SEMMIT nem csinál.
2021. jún. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!