Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után mennyi ideig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyi ideig nem kerestétek egymást, ha pl. féltékenység miatt vesztetek össze?

Figyelt kérdés
Nem tudom bízni a barátnőmben, mert eléggé flörtölős. Összevesztünk mert elmondtam neki, hogy nálam nem fér bele a dolog, és nem hiszek nagyon abban, hogy nem csalt még meg. Rá 2 napra talalkoztunk és békében váltunk el. Azóta kerestem, hogy beszéljük meg a problémakat, úgy gondolom szeretjük egymást, érzem is részéről. De nem veszi fel a telefontját, és üzenetre sem válaszol. 4 éves kapcsolatról van szó. Én nem keresem, viszont lehet, hogy végleg vége, és nem fog keresni, de ha igen, meddig szokott tartani ez a csönd?

2018. szept. 11. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el, mi a fenét akarsz! Kidobtad, akkor minek venné fel a telefont?

Amúgy jól tetted, hogy dobtad, flörtölős fruska előb-utóbb félrelépős fruska lesz.

2018. szept. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítottál, akkor az azt jelenti, hogy végleg vége, nyilván ezért nem fog ő sem keresni, minek? Ha meg figyelemfelkeltésből szakítottál, azért, hogy ezzel manipuláld, akkor ráb-sztál, ahogy kell. Ha van egy kis esze és erre rájön, akkor egy ilyen húzás után szóba se áll veled többet. Legközelebb nőj fel és arra használd a szakítást, amire való.
2018. szept. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Én se venném fel. Ne legyünk már lúzerek kérem!
2018. szept. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számomra a féltékenység és bizalmatlanság azonnali szakítóok, úgyhogy a csönd egész pontosan életem végéig tartana. Máskor meg csak akkor szakíts, amikor tényleg szakítani akarsz, nagyon alja dolog ezzel manipulálni valakit.
2018. szept. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Leírom, hogy voltak előzmények, amiért mindig szóvá tettem a dolgot, emiatt többször szakított velem, 1-2 hétre majd újból megkeresett. Idősebb is nálam. Igen lehet lúzer vagyok, mert visszafogadtam azok után, amiket tett és játszott. Csak nem tudunk egymásban bízni és ezért megy a veszekedés, ennek így értelme nincs, viszont a probléma mindig elő jön.
2018. szept. 11. 15:53
 6/8 A kérdező kommentje:
Valójában nem beszéltük meg a dolgokat, és mindig csak halogattuk a beszélgetést. A szex is egyre kevesebb lehet, ezért feltételeztem, hogy más is van a képben. Több jel is azt mutatja, hogy nem csak ketten vagyunk a kapcsolatban, de azt mondja, hogy hülyeséget beszélek, és féltékeny vagyok. De Ő is féltékenykedik, pedig nincs kire és mindig mindent elmondok neki, de nem hisz nekem.
2018. szept. 11. 15:56
 7/8 A kérdező kommentje:
A kérdés lényege, hogy most en mondtam ki, hogy hagyjuk egymást, ne játszon velem, és ne legyek már kutya, hogy akkor kellek mikor füttyent. De ha van neki valaki, be kéne, hogy valja, nem tudom mit gondoljak...
2018. szept. 11. 15:59
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld. Most te komolyan még 10 év múlva is ezen akarsz stresszelni? Ugye hogy nem.
2018. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!