Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyre lehet hozni, ha csúnyán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyre lehet hozni, ha csúnyán beszéltem vele?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, viccből azt mondtam neki, hogy "te bocig*ci". Kissé túlsúlyos és nem találta viccesnek. Azóta nem veszi fel a telefont, mindenhol letiltott. Hogyan tudnàm ezt helyre hozni?
2021. jún. 26. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy
2021. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Hát ha ilyenen megsértődik és ennyire nem veszi a poént (főleg ha el is mondod neki hogy veccűltél) akkor akkor ne is akard helyre hozni, csak keress normálisabbat.
2021. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Hát, úgy néz ki, ez bebuktad. Megdolgoztál érte! Legközelebb több eszed lesz, ugye? Ígérd meg.
2021. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha elég jól nézel ki, akkor ki fog békülni veled. Ha nem, akkor előbb-utóbb úgyis kidobott volna.
2021. jún. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
5 - hát én se, nem nagy szàm, meg nem komolyan mondtam.
2021. jún. 26. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Úristen mekkora tapló paraszt vagy! Remélem soha többé nem találkoztok, jobb lesz neki így.
2021. jún. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Gonosz leszek, de ezen kissé felnevettem. Na nem ám azon amit mondtál, hanem hogy ilyen gyökér hogy tud lenni valaki. Nem gondolsz rá, hogy ezzel bántod? Meg is érdemled, ha van esze el is felejtett már. :D
2021. jún. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!