Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exek akik csúnyán váltak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exek akik csúnyán váltak el szakítás óta beszéltetek?

Figyelt kérdés

Tanácsot szeretnék kérni tőletek. Az én exbarátommal elég csúnyán váltunk szét,mivel hazudozott meg hitegetett, kiderült hogy a 3év alatt meg is csalt és már a hátam mögött össze is jött a lánnyal. És ő meg elég bunkó volt velem,mikor elváltak útjaink, pedig nem én csaltam meg stb.

Lényeg a lényeg nem tudom hogy viselkedjek vele szemben, mivel egy városba lakunk egy környéken nyilván valóan (sajnos) fogunk találkozni.. én még nagyon szeretem, de amit tett velem nagyon fáj. Mit tanácsoltok ha esetleg összefutunk hogy viselkedjek vagy ha látom őket az új barátnőjével? Legszívesebben elfordítanám a fejem. Van rá esély, talán egyszer hogy bocsánatot kér majd emiatt vagy ebbe ne is reménykedjek?

Szakítás után ti minden kapcsolatot megszakítottatok?

Köszi a válaszokat.


2013. márc. 20. 14:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem..
2013. márc. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én ilyenkor illedelmesen köszönni szoktam, nem adom meg neki az örömöt hogy összetörve lásson.

Igen, már 4 éve szakítottunk, összefutottam vele, intettem és mentem tovább, nem beszélünk egyáltalán.

2013. márc. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

én is váltam szét veszekedve lánnyal, utána honapokig nem is láttuk egymást (pedig 5 utcányira lakott) aztán összefutottunk és láttam rajta, hogy kínban érzi magát (mert ő volt a hunyó de ha bárki kérdezi akkor én...) ráköszöntem (mert uriember előre köszön a lányoknak) visszakösöznt megkérdeztem hogy megy az élete. Elmesélte, hogy vacakul mert átverte egy srác. Megkérdeztem, hogy milyen érzés? Erre hallgattunk egy kört mert vette a célzást de utána ugyanolyan szenvtelenül beszélgettem vele.

Neked is ezt tanácsolom. Legyél vele udvarias, ha kell akkor kedves is, mert egy pasit (és olykor a lányokat is) azzal tudod a legjobban büntetni, ha azt látják rajtad, hogy az egész dolgot úgy kezeled mintha "mi sem történt volna" amivel azt sugallod, hogy ő nem volt akkora csapás az életedben, mint mondjuk egy elégtelen ZH. :)

2013. márc. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Csúnyán?

Engem 7 után kidobtak "mondhatni" mert már nem működik a dolog.

Nem igazán tárgyalunk de nekem nem is hiányzik a beszélgetés az ex-el.

2013. márc. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi először minden kapcsolatot megszakítottunk, nem volt nehéz, messzi lakunk egymástól. Aztán vagy egy évvel később a neten egy fórumon futottunk össze, azóta ritkán ráírunk egymásra és ha nem is szívbéli barátom, de mondhatni jó ismerősi viszonyban vagyunk. De a szerelem már elmúlt, pedig nagy szerelem volt. Nekem meg már régen van más.

Túltettük magunkat a sérelmeinken és már nem haragszunk egymásra.

2013. márc. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Sz@rd le magasrol. Neked all feljebb es ez igy jo. Ha valaki be mer szolni, hogy miert viselkedsz igy vele, esetleg ö panaszkodik, hogy te vagy a bunko, szepen elmondod a törtenetet es hidd el, mindenki melled fog allni.
2013. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

hát én házasságból léptem ki így, a gyerekekkel voltam vásárolni és lás csodát ő jött szembe egy nővel,

hát nagyon gyorsan hazaért, mert mi gyalog voltunk ő autóval, nyilván eszemben sem volt vele együtt hazajönni, lényeg még én voltam a hülye minek mentem oda

a lényeg utána elég szar helyzetbe került, mert minden összedőlt körülötte, szóval naponta jött, de én már teljesen átnézek rajta és tudom nagyon zavarja,

én semmi kapcsolatot nem akarok tartani, ő keres, de már vége, igaz ez egy folyamat mire az ember eljut ideáig, az elég szar, de túl lehet rajta lenni N

2013. márc. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Lehet, ha összefutunk esetleg akkor ezt alkalmazom, hogy mosolyogva mennék el mellettük biztos meglepődne :) Csak ehhez még erősítenem kéne magamat mert eléggé fáj, h így átvert... és ő már mással van :(

2013. márc. 20. 14:40
 9/14 anonim ***** válasza:

" Mit tanácsoltok ha esetleg összefutunk hogy viselkedjek vagy ha látom őket az új barátnőjével?"

Sehogy. Köszönsz, tovább mész. Ennyi. Ha látványosan elfordítod a fejed, vagy bármi figyelemfelkeltőt csinálsz, mint arra fog utalni, hogy még nem tetted magad túl rajta és ha így is van, ezt nem kell mutatnod a jelenlegi barátnő előtt.

2013. márc. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Veled mi történt?

Ha nem titok elmesélhetnéd.....

2013. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!