Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye lennék, hogy ezeken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye lennék, hogy ezeken rágódok?

Figyelt kérdés
Én sokszor eszembe jut és mindig elszomorodok miatta. Annak idején, mikor megismerkedtem a férjemmel, sokszor beszéltük, nekem a hagyományok milyen fontosak. Pl májuskosár, normális lánykérés, apró ajándékok. Májuskosarat 7 évig nem kaptam, mert hülyeség. Az ajándék hülyeség, ha kell valami, vegyem meg. Lánykérésnél nem volt romantika, nem volt térdre ereszkedés, sőt, gyűrű sem volt. Csak szimplán megkérdezte, hogy mit szólnék, ha elvenne. Utána már csak a karikagyűrűt vettük meg, de azt sem hordhattam 2 hónapig, mert nem kért meg az apámtól és nem volt ideje több, mint 1 hónapig, hogy elmenjünk a szüleimhez és kikérjen. Most, hogy eltelt sok sok év, egyre többször eszembe jut, hogy tulajdonképpen olyan szaga volt az egésznek, hogy akkor legyünk túl rajta, ez is megvan. És nagy hiányérzetem van. Mikor ezt mondtam neki, beszéltünk róla, annyit mondott, örüljek, hogy megkért.
2021. jún. 26. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezek a régi hagyományok már rendesen kihaltak 🤷‍♂️ nem olyan világban élünk már.
2021. jún. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem kért meg az apádtól? Mi van? Miért kellett volna? Ez semmilyen rendszerben nem volt hagyomány. A hülyék gondolkodása, finoman szólva is. A mogyoróvesszőt azért átadta?


Milyen bajai vannak egyeseknek...

2021. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%
Jön majd férfi aki majd megmutassa ezeket. Az ember mellett.
2021. jún. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kikerni, térdre ereszkedni😳

Hülyeségek.

A májuskosár kifejezést most hallom először, fogalmam sincs mi az.

Gonsolom nagyon unatkozol ha ezen kattogsz évek múlva is.

2021. jún. 28. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!