Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért a nő a főnök ha szexről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nő a főnök ha szexről van szó?

Figyelt kérdés
Már 20 éve vagyunk együtt de ahogy telt az idő egyre jobban úgy alakult a dolog hogy a feleségem amikor szeretkezni akar én azonnal legyek toppon de ha én szeretnék akkor most nem, én nem értem ezt próbáltam vele megbeszelni ezt de bosszúból egy hónapig bűntetett sex mentességel, 45 évesek vagyunk

2021. jún. 26. 19:27
 1/10 A kérdező kommentje:
Még azt elfeljtettem háromból járok kétszer úgy hogy háromszor kielégitem és én hoppon maradok besült patronnal és szerinte ez így oké de nehogy szóljak mert akkor egy hónapig semmi
2021. jún. 26. 19:29
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Ez a te feleséged, és a te problémád, nem általános. Meg kellene tudnotok beszélni.
2021. jún. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom minden másban is ő a főnök:)
2021. jún. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%

A nő főnök lol, közben a nők nagy része csak színleli az orgazmust kegyességből, mert olyan fos a párja a szexben.

Na, de a te eseted:

a feleséged egy elmebeteg, én a helyedben megcsalnám


N

2021. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Óvakodj attól, aki a szexet sexnek írja. Az egész szövegből süt, hogy egy tapasztalatlan suttyó vagy akárhány éves is, már ne haragudj meg. A nőknek férfi kell, nem egy hlyegyerek. Elég plasztikus voltam, de ideje lenne képezni magad.
2021. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

4es, egyébként tényleg vicces!


A nők nagy része színleli, vagy felvállaltan nincs orgazmusuk szexnèl, a férfiak meg nem strapáljàk magukat, úgyhagynak minket, miután ők kielègültek, mert minket kielégíteni “nehéz”.


Most, hogy egy nő teszi ugyanezt, mindenki megbotránkozik rajta:D Még én is.. Tiszta vicces!

2021. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

#4

Te idióta vagy!

A nők nem azért színlelik a szexet, mert szar a partner.

A nőknek meg kell TANULNI az orgazmust, de mint a statisztikákból kiderül ezt a képességet kevés nő tudja elsajátítani. Marad a partner hibáztatás, miközbe az esetek többségébe pont a partner az áldozat.

Ez visszataszító, undorító dolog.

2021. jún. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez nagyon önző viselkedés a feleséged részéről. Nem lenne szabad egy alapszügséglet megvonásával büntetni mást. Amúgy 5 -ös, nem értem a kérdező miért lenne suttyó?
2021. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%

7es, te pasi vagy, mi?


Nem kell semmi ilyesmit tanulnunk, elhiheted, hogy magunknak 10 perc alatt megy, sőt sokszor 3-5 perc alatt! Egyedül azt kell megtanulnunk, hogy szólni merjünk, ha a pasi rosszul csinálja, ebben irtó rosszak vagyunk:) A pasiknak meg kellene egy kis kitartás, mert ha nem megy valami 5 perc alatt, akkor már nehéz nekik és fáradtak hozzá!


Jézusom, remélem nem fekszel le nőkkel, tudod a csikló egy minimakk, pont úgy kell ingerelni, mint nálatok, ha nem túl durva az ember, vagy nem túl lágy és kellemes a ritmus, jóeséllyel menni fog, csak annyira nincs benne a kultúrában, hogy nőknek is okozzunk csiklói orgazmust, hogy sokan szégyellik mondani!

2021. jún. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

#9

Igen pasi vagyok.

És képzeld van szép barátnőm is.

Sok nőnek még az önkielégítés is csak ritkán meg egy megszokott módon sikerül.

Olvass statisztikát hogy mennyire nem ismerik a nők a saját testüket, és hogy az ebből fakadó probléma MINDIG a férfira van kivetítve.

2021. jún. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!