Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha a párotokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha a párotokat zaklatná a főnöke?

Figyelt kérdés
A párom tegnap vallotta be hogy a főnöke fogdossa, meg mocskos, szexista beszólásai vannak. Most nem tud munkát váltani a párom, mert ha nem talál újat az én fizetésemből nem élünk meg. A főnöke egy nála kb 25 évvel idősebb pasas, a párom nem öltözik kihívóan, de tény hogy ő szalmás zsákban is dögös, általában ilyen nadrágos kosztüm van rajta, vagy szoknyás, de az is bőven térd alá ér, semmi mély kivágás, vagy ilyesmi. Szóval nem erről van szó, és bár nem vagyok ott, de biztos vagyok benne hogy nem a párom provokálja. Szerintetek mit csináljak? 34F

2021. márc. 8. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%

Megbeszélnénk a feleségemmel, hogy egyszer elkísérem a munkahelyére, bekopognánk a főnökhöz és a feleségem bemutatna neki. Én meg csak kézfogás közben mélyen a szemébe néznék és halkan, de határozottan mondanám, hogy "bízom benne, hogy a feleségemmel korrektül együtt tud dolgozni". Aztán szépen elköszönnénk, és elmennék.

Szerintem ennek lenne hatása.

2021. márc. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nőként mondom, az ilyen "közeledések" ellen csak a parodtud tenni. Vagy felmond vagy bizonyítékot gyűjt és jelenti az esetet, vagy egyéb. Tök jó, hogy elmondta, de nem vagy a házőrző kutyája, hogy te kezeld ezeket a helyzeteket. Elhiszem, hogy nem provokálja, de "nagy lány", illene már megoldást találnia arra, ha a munkahelyén zaklatják vagy ha valaki rádnyomul. Semmit nek tudsz tenni. Miért, mit tennél, odamész és megvered, miközben angyalka ugyanúgy tűri tovább, mikor épp nem vagy ott? Csak feljelentene ez a pöts és el lennél intézve.
2021. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyen szarháziak a nyilvánosságot szeretik legkevésbé. Telefonnal kép-hang rögzítés ezekről és ha nem áll le akkor nyilvánosságra hozni. Oké belemehetünk abba hogy ez mennyire törvényes. De szájba verni sem az... Csak két féle ember létezik. Aki ért a szép szóból és akit ütni kell hogy megértse. Ez jellemzően az utóbbi.
2021. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen eset velem is, felvettem az egészet hangfelvételre, illetve egyszer kamerára is. Minden felvétel arról szólt, hogy tiltakozom vagy kikérem magamnak, ő pedig nem vesz komolyan vagy megfenyeget. Megmondtam neki, hogy ha még egyszer hozzám ér, olyan botrányt csinálok, hogy leszakadnak a heréi.


Aztán elküldtem a videótu így is, úgy is az illetékeseknek meg a feleségének. :)))

2021. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

17 nővel dolgozom egy légtérben egyedüli pasasként. (most karanténban vok)

A 17-ből 11-et gond nélkül körbe lehet fogdosni, mert szinte tálcán kínálják a lehetőséget (öltözködés, viselkedés, flört).

A többiekhez hozzá sem mernék nyúlni, mert ők nem adnak lehetőséget, nem utalnak rá, hogy őket ez nem zavarná: ellenkezőleg: kimértek és zárkózottak - de nevetni azért lehet velük, de a szexet még verbálisan sem érintjük!

Különben (még) egyikkel sem bújtunk ágyba, de már mindegyik testét részletesen ismerem, dacára annak, hogy 8-an férjezettek... (a legidősebb kolléganőm 48 éves, hatalmas arc, nagyon jó fej.)

Vedd ki a munkahelyéről, vagy nyeld le ezt a békát.

Nem hiszem hogy lefektetné a nejedet, tehát csak ártatlan poénkodásnak gondolom.

2021. márc. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
34%

Az 5-ös miért lett lepontozva ?

Ez a valóság.

2021. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%

A kis genyót leginkabb álcsúcson pattintanám.De inkább előbb legyen felvetel.Aztán be lehet igérni a családapukának,hogy az asszony fogja első körben megkapni.

Mindenesetre leterdeltetném:

Fej vagy gyomor?

2021. márc. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%
7. És miután elzártad a hollywoodi filmet, amit néztél, mit kezdenél a valóságban?
2021. márc. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

8#

A helyzet az,hogy az öntelt pötchöket világéletemben utáltam.Ehhez hozzájön még ahogy a kiszolgáltatott emberekkel bánnak.Ez nálam vörös posztó!

Nos mit tennék?Akkor bővebben vázolom.Az illető reakciója lesz a szerencséje vagy a veszte!

Én egy birkatürelmű arc vagyok,addig a pontig,mig nem érzékelek fentről, magas lóról vmi reakciót.

Volt már kormányhivatalban műsorszám,ahol az őr kb 3 méterre ált meg,mert úgy latta jónak.

Sokan voltak,de nem kellett hívni a csoportvezetőt,vagy bárminek is nevezzük,mert jött ő készsegesen,szaporán!


Ha a főnök egy ösztönlény,akkor tudok én is az lenni.

Mindenkivel a maga szintjén kell kommunikálni,hogy megértsük egymást.

Érted!

2021. márc. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

Te semmit nem tudsz tenni. A barátnődnek kell megtalálnia a módját hogyan szerelje le.


Nekem is volt egy vénecske főnim, aki sorba nézte ki magának a fiatal csajokat. Egyszer sorra kerültem én is... én elég talpraesetten oldottam meg a dolgot, nem kellett kameráznom, fenyegetnem meg semmi. De elértem, hogy úgy kerüljön mint a leprást! :)

2021. márc. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!