Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én hibám ha nem haragszom?

Figyelt kérdés

Párom gyakran meg ver de én mindig meg bocsáttok neki mert utánna mindig olyan cuki ahogy bocsánatot kér meg na olyan jó pasi hogy nem tudok rá haragudni és manapság úgy se könnyű jó pasit találni.


Viszont mindenki azt mongya körülötem meg a kórházba is monták hogy haragudnom kelene és nem meg bocsáttani.


2021. jún. 27. 01:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
92%
Ha jól esik nektek, akkor egészségetekre. Zsák a foltját...
2021. jún. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Miért mit kellne tennem? Ki dobni egy bizonytalanért? És ha az sem külömb?
2021. jún. 27. 01:24
 3/31 anonim ***** válasza:
85%

Mások többre tartanék téged, mint te magadat, érzelmileg érettebben állnak ezekhez. Te elég naiv vagy, és nem igazán fogod fel mi történik. Aztán, mások mikor erre felhívják a figyelmed, ezt csinálod: érveket hozol fel, hogy miért nem érdemes haragudnod és leváltanod őt.

Ne akard. Ne csináld. Ha neked ez jó, ez van. Lehetne jobb is, de te nem hiszem hogy akarod ezt.


De annyira megvert, hogy kórházba kerültél? Hányszor szokott megverni, és mennyire keményen?

2021. jún. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%

Mondom, ha boldog vagy így, hajrá.

De az tény, hogy az ember (nőkre inkább igaz mint férfiakra) azt hiszi hogy mindenki más csak rosszabb lehet.

A nők nem is tudják elképzelni, hogy van jobb, hanem úgy állnak hozzá, hogy ettől csak rosszabb lehet, ezért azt mondják "oké akkor maradok csak rosszabb ne legyen".


Hogy mit kéne tenned? :D Azt csinálsz amit akarsz, ha neked elfogadható verve lenni, akkor maradj.

2021. jún. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Igen és a korházba is monták ot kéne hagynom meg fel jelentenem de kaptam egy nagy csokor rózsát tőlle és olyan édes volt nem lehetett nem meg bocsáttani
2021. jún. 27. 01:34
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
Talán te sose fogod látni, de iszonyatosan butácska vagy. Nagyon nem tudod mit érdemelsz. Barátom azt írta rád h stockholm szindrómában szenvedsz, olvass utána.
2021. jún. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nem jó ha meg ver de a sok pasi olyan lúzer olyan nekem nem kell, meg a barátok is mit szólnának ha le cserélném nem jó képüre valami átlagosra?
2021. jún. 27. 01:36
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

A virágért és a cuki bocsánatkérésért szerintem megéri püföltetni magad :3

Mondjuk vannak olyan férfiak is, akik virágot úgy adnak, hogy előtte nem előzi meg egy jó kis ütlegelés, de hát kinek mi a fétise...

Ha te úgy tartod, hogy ezt érdemled, akkor sok boldogságot :)

2021. jún. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Én meg akarom változtatni őt hogy én irányitjam meg ne verjen ne csaljon, de még nem sikerült edig. Ha szóba hozom akor meg el jár a keze úgy hogy inkáb titokba próbálom
2021. jún. 27. 01:40
 10/31 anonim ***** válasza:
94%
Mondjátok légyszíves, hogy ez egy provokáló kamukérdés..!
2021. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!