Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes vele folytatni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátommal 1 éve vagyunk együtt sok hullámvölgy volt a kapcsolatunkba de mind csak nő úgy. kezdem az elejénél,mindig nőket lájkolgatott de nem egy képét hanem szinte az összeset egyből és sztem ez olyan mintha szeretne tőle valamit, elnéztem de hozzá teszem utánna is már csinálta többször ,utánna más nőre ráirt

Hozzá teszem Katona a szakmája abba dolgozik és ráirt barátom a csajra és beszélgettek és egyszer közli neki hogy sok a ruha jobb lenne kevesebb mert sokat takar el magyarul hogy lefeküdne vele hogy akkor lásson kevesebbet ,eztis elnéztem neki azóta már nemhiszem hogy csinálja de akkoris is...A telefonjába a galériába megtaláltam volt barátnőjével a közös képeket , szobája is a közös képüket, és a telefonjába külön albumban volt bele téve , kitörölte nagy nehezen mert hisztiztem neki emiatt utánna ismét megtaláltam a letöltésekbe ahol 4 kép volt benne és 2 ő

Meg persze még a screenshotba is ott volt de viszont az biztos régi lehetett de akkoris legfőképpen az zavar hogy a letöltésekbe megtaláltam ,a szobájából azóta se dobta ki a képet a volt barátnője tesójával nagyon jóba van ha véletlen össze találkoznak beszélgetnek így tehát ugyanugy volt barátnője is oda jöhet . Én reagálom túl?csak minden annyira arra utal érez meg valamit iránta

Meg hozza tenném mielőtt össze jöttünk 2 héttel előtte vele lefeküdt mert buliba össze találkoztak,

Egyébként a telefonjába elég sok fehérneműs kép meg anélküli kép van


2021. jún. 27. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Én reagálom túl?"

Bízhatnál jobban az érzéseidben. Egy csomó más csajért van oda, fotókat gyűjtöget róluk, flörtöl velük. Hát nyilván nem hűséges, és nem rád figyel, nem neked adja oda önmagát, kb. nem is vagytok kapcsolatban.

És az is tök abszurd, hogy te HISZTIZEL neki hogy töröljön ki képeket. Ennek mi értelme? Nem kényszerítheted ki a másikból hogy szeressen, és amiért neked fáj, őt kontrollálod, hogy töröljön ki bizonyos képeket. Ettől még ő más lányokat fog nézni, nem fog téged jobban szeretni, idegesíted is vele, és úgyis csinálja a hátad mögött. Nem érted a párkapcsolat lényegét. Nem érted, hogy neki ÖNSZÁNTÁBÓL kell téged választania, magától kell VELED foglalkoznia, nem könyörögni kell neki, hogy légyszi ne flörtölj már más lányokkal. Egy normális férfit megkérni se kéne, mert nem csinálná, de ha szóvá tennéd neki hogy ez rosszul esik neked, leállna vele. Ő már eléggé átesik a ló túloldalára, és te még azt hiszed, hogy túlreagálod ezt.


Gondolom ő mondta neked ezt sokszor, hogy túlreagálod, ezért már nem is bízol magadban.

F

2021. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz folytatni vele? Mert ez kapcsolatnak nem tekinthető
2021. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őt. Szeresd magad annyira, hogy ezt a fájdalmat megspórold magadnak. Távozz emelt fővel.
2021. jún. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!