Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes folytatni és lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes folytatni és lehet belőle valami vagy csak csalódás lesz a vége?

Figyelt kérdés

Neten megismertem egy nálam több mint tíz évvel idősebb hölgyet akivel sokat beszéltünk a szexről úgy volt, hogy találkozunk, de én nem tudtam megoldani a helyet, neki meg elvileg családja van, de a férjével eltávolodtak így náluk nem lehetünk. Több mint egy hónapig beszéltünk majd nekem kapcsolatom lett és megszakadt a kapcsolat. Egy fél évvel később mikor szabad voltam írtam neki visszaírt beszélgettünk, de a munkahelye megváltozott nem volt neki annyi szabadideje mint régen így a találkozót nehezebb volt szervezni majd jött a vírus is. Felvetette, hogy találkozunk csak beszélgetni, de mondtam neki, hogy szerintem nem tudunk és pár nappal később már be is zárták a kávézókat ahol szeretett volna találkozni.

Sokszor a beszélgetés akadozik van, hogy egy hétre eltűnik ritkán 2 hétre eltűnik majd írja sok dolga volt, család, gyerek, elkapták a vírust.

De utána ő ír ilyenkor rám.


Gondoltam már több dologra, hogy húzza az agyam, mert egyszer megszakadt a beszélgetésünk, mert kapcsolatba kerültem és nem írtam neki. Vagy egyszerűen a férje mellet időnként kell neki valaki aki azt mondja lefeküdne vele. Vagy van más is az életébe és amikor eltűnik akkor találkozik vele és utána nem vágyik szexre ezért nem ír.



Szerintetek érdemes ezt folytatni? Kezdem csalódásnak megélni a helyzetet, hogy nem lett belőle semmi a valóságban csak a neten írásban.



2021. jan. 15. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Maga a munka és a család mellet nagyon kevés ideje van az embernek,főleg ha rá marad minden.

Hozzd össze a találkozót,simán csak sétáljatok,elvitelre rendelsz kaját majd azt valahol elfogyasztjátok,ebből tartós kapcsolat nem hiszem hogy lehet,maximum szexeltek egymással egy ideig.


Hány évesek vagytok?


Egyébként hogyan néztek ki külsőre?

2021. jan. 15. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Emailben beszélünk általában késő este szokott válaszolni, de többször vissza írt már reggel vagy délben gondolom munkába menet vagy ebédszünet így azért nekem kicsit fura mikor eltűnik.

Majd egy kávézást összeakarok hozni, hogy élőben is kiderüljön bejövünk egymásnak vagy nem. Ilyen hideg időben azért nem sétálgatnék, meg szerintem ő se szeretné, hogy minél többen lássák kivel van, nehogy lebukjon.

Nem szeretnénk tartós kapcsolatot csak szex, ha megvan a kémia és ameddig szeretnénk addig tart.


28 éves srác vagyok átlagos testalkattal rövid hajjal borostával

40 év körüli hölgy kerek almaforma nagy mellek, hosszú barna haj, szép arc

2021. jan. 15. 01:40
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Lehetséges hogy amikor magányos akkor keres téged olykor.


Esetleg be tudnál linkelni hasonló képet magatokról?

2021. jan. 15. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Az oké, hogy amikor magányos akkor ír, hogy hiányoznak neki az érzések szeretet ölelés...

Ebből egyszerűen következik, ha nem ír akkor ezeket megkapja a férjétől vagy mástól. Lehet csak egy sokadik vagyok a sorban van neki több szeretője.


Van benne egy félelem, hogy kávézás után megbeszélünk egy találkozót ahova nem jön el és eltűnik. Számomra ez egy nagy csalódás lenne és elkezdeném a hibát magamban keresni.


Szerintem itt a kép lényegtelen, ezért most nem fogok 10percen át keresgeti a neten hasonló embereket.

2021. jan. 15. 02:01
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
nem csak téged fűz vagy elég neki ennyi
2021. jan. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Csak akkor folytasd, ha tudod majd kezelni, hogy esetleg kialakulnak érzelmek, lebuktok, ő elválik stb..... Sok vonzata lehet majd később. Nem teheted meg, hogy behúzod egy viszonyba, majd mikor széthullott körülötte minden, akkor kihátrálsz. Mert ki fog derülni, mindig ki szokott.

Ha tényleg passzoltok, akkor ugyanannyi esélyetek van egy tartós kapcsolatra, mint ha egy korúak lennétek. Csak rajtatok múlik.

2021. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%
Irj neki. Vidd el másik kávézó a. Van millió más. Vagy kezdetnek bizony egy séta a természetben is jó. Vesztek fel jól ruhát meleg cipő és mehettek setalni akár másfél órát is a jó levegőre. Azért 0 fokok vannak, nem mínusz 15ok :D hozd tető alá legalább az első talit, hogy valami elinduljon. Majd randin meg már bokolhatsz neki, hogy wao milyen sexi, hogy a férjét nem érted hogy nem kíván meg egy ilyen not. Az első tali után a sex beindul vele majd. Ha meg kevés az ideje találkozz vele rövidet, csak vidd feljebb szintre a kapcsolatot.
2021. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%

azt akarja, hogy jol megdugja valaki, de az ilye korulmenyeskedes untatja. a ferfitol varna, hogy megoldja a helyzetet es hatarozott legyen, ne azon problemazzon, hogy anyucihoz nem tudja felvinni. tehat igy ebbol ebben a formaban nem lesz semmi, csak talonban tart teged, hogy ha majd egyszer vegre elkoltozol otthonrol, akkor egyik delutan/este konkretan athivod es megdugod. amig ezt nem tudod megtenni, ertelme nincs az egesznek, mert egy ferjes, gyerekes nonek nincs mar kapacitasa, ideje kavezokban dumalgatni es az asztal alatt tapizni egymast.

nolj fel, hogy meg tudj hoditani egy erett not, ennyi. bar en az ilyen megcsalos szutykokat nem eroltetnem amugyse, boven akad egyedulallo jo no, akinek nem az afo gondja, hogy hazudjon a ferjenek.

2021. jan. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6


Érzelmek minden kapcsolatban kialakulnak ezeket nem lehet kizárni és könnyen lehet csalódás lesz a vége.

Nem keresünk tartós kapcsolatot az hogy valakivel megvan a vonzalom a vágy... nem jelenti azt, hogy tökéletes párod lenne.


#7

Nem hiszem, hogy randikra vágyna ez a kávézás gondolom azért lett volna, hogy élőben milyenek vagyunk egymásnak megvan a vonzalom személyesen vagy nem, mert akkor nincs is miről beszélni.


#8

Már 8 éve nem élek otthona így nem a szülők a gondok. Albérletben élek, de nem egyedül, mert így olcsóbb és félre tudok tenni. Lehetne saját albérletem és azt csinálnék amit akarnék, csak akkor meg lakásom nem lenne soha.

2021. jan. 15. 14:47
 10/10 anonim ***** válasza:
ertem, es miert nemnem hivod meg az alberletbe egyszer? siman meg lehet szerintem a lakotarsaddal beszelni, hogy mikor nincs otthon. ferjes no, ottaludni gondolom ugyese fog, szoval csak par orarol lenne szo.
2021. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!