Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tul jol all anyagilag a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tul jol all anyagilag a párom, de ezert nem fejlodok vele sehova, akkor offos a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Szoval tul sok penze van luxuskeco hajo kocsi meg ilyenek.

Ez mellett maximálisan különkasszazunk.(mert fóbiája van hogy bárki is a pénzere hajtana)


Mivel még nem éltunk egyutt, nem koltozom hozzá. Amugysem érezném otthonomnak így.


Szoval egy kozos alberlet vagy ingatlan nem ártana. Ahogy ugy altalaban a normalis párok szokták..szoval ha atlagkeresetuvel lennék mar rég kozos albiban lennénk, es esetleg kozosen gyűjtenénk közös házra. Magyarán mintha "szívnák"csak, a párommal.


A sráccal igy a fenti okokbol kifolyolag nem haladok semerre ill a kapcsolatunk nem halad semerre, és nekem egyedul ingatlant venni, vagy hitelbe verni magam, mindennemu segitseg nelkul kilatastalan. Es megvalositani egy osszekoltozest(kiprobálni), kapcsolati haladást intèzni EGYEDUL szervezve/fizetve az egészet, nekem nem megy.


Amúgy minden happy, van szerelem, monogám stabil a kapcsolat, kb mint a tiniknèl...mindenféle anyagi vonzat, összekoltozes nélkul járunk, es zavar hogy csak toporgunk helyben.


A vállamon van minden. Szokta is kerdezni, hogy en 5 év mulva is itt fogok tartani h nem jöhet hozzám (jelenleg olcso pici albiban vagyok mert ennyit tudok fizetni és párkapcsolatra alkalmatlan a kecom)vagy hogy tervezem en ezt?

De hiaba mondtam en nem akarok az lenni akit befogad mint egy kobor senkit, aztan kidob az utcara, ebben nekem semmi biztonsagerzesem nincs az Ő akarmilyében élni, amihez nekem semmi közöm nincs effektíve, ugy hogy még egyutt sem éltunk nem bízom abban hogy ilyen ne fordulhatna elo. Mély és valoban komoly kapcsolatban pl hazasság mar szo szo belemennék abba, hogy az ő birodalmában kellene élnem, ha tudnam, hogy kiforott osszetarto a kapcsolatunk es valoban mellettem köteleződött el.

De úgy semmiképp nem akarok NÁLA lenni,(azaz abszolut otthonérzes nelkul lenni) hogy csak mert kiprobáljuk az egyutt élést.



#kényelmes srác
2021. jún. 28. 08:33
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
*mintha csak "szívnék"a párommal a toporgás miatt
2021. jún. 28. 08:34
 2/40 anonim ***** válasza:
42%
Csak nem a Várkonyi Andrea vagy?
2021. jún. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
70%

Föltettél egy kérdést majd megválaszoltad az első pontban.


Mindig csak egy kinézett kis senki leszel. Sajnos átéltem férfiként. Nem bántam meg, hogy lezártam.


F, 39

2021. jún. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Szoval hogyan probaljuk ki az egyutt élést ha ő nem akar albit ingatlant kozosen de en meg nem tudok fizetni egyedul egy nagyobb albit ingatlant meg plane.


Plusz higy lehet olyannal elni akivek az erők nem adodnak ossze. Azaz a tortenetben en jelenleg vele nem haladok semerre? Es max a fuggoségi allapot van csak kilatasban is?(azaz hozzakoltozes es ennyi? Mivel semmiben nem segit nem tars?)

2021. jún. 28. 08:40
 5/40 A kérdező kommentje:
3 de ő egyenrangunak tart. Es azt varja hogy en lepjek. Milliot veszekszik velem azert mert nem engedem fel a 20m2 es alveeletembe. Es millioszor mondtam neki mahd ha lesz masik. Es ezen millioszor ki van akadva hogy miota vár mar erre es NINCS masik. (Nem tudok normalis albira 100 ezreket kolteni egyedul)
2021. jún. 28. 08:41
 6/40 A kérdező kommentje:
*alberletembe
2021. jún. 28. 08:43
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

4 Sehogy ne próbáld meg, nem hozzád való. Működhetne ez a dolog, ha nem így viselkedne, de gyakorlatilag ő nem is viselkedik a párodként, csak mint egy állandó szexpartner. Ha te ingatlant akarsz, az önerőből sosem lesz, neki meg nem lesz érdeke segíteni neked ingatlanhoz jutni.

5 Sajnos nem tart téged egyenrangúnak. Ő többre tartja magát nálad, téged meg egy kis szakadt csóringernek néz, akitől féltenie kell a pénzét. Ez nagyon egészségtelen párkapcsolati dinamika, és ennél jobbat érdemelsz.


Még egy kis fun fact: egy férfi, aki valóban szeret egy nőt, az valamennyit hajlandó is a nőre költeni, segíteni neki. Nem gondolja magát kirabolva azáltal, ha összeköltöznek. Te vagy neki a szexbabája, majd ha talál nőt aki tényleg érdekli, attól nem fogja félteni semmijét.

2021. jún. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:

"Szoval hogyan probaljuk ki az egyutt élést ha ő nem akar albit ingatlant kozosen de en meg nem tudok fizetni egyedul egy nagyobb albit ingatlant meg plane."


Jól értem, hogy ő azt képzelte el, hogy akkor fogtok együttélni ha te kiveszel egy nagyobb albit, és azt egyedül fizeted? Ha ezt jól értem, akkor ez a férfi atom cink alak, nem szeret téged és nincs benne semmi empátia. Azért is mondja ezt, mert tudja,hogy nem lesz ebből semmi. Ha bele is mennél, akkor már ő használna ki téged. Én abban is kételkedem egyébként, hogy van neki pénze.

2021. jún. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Az exétol akit el is jegyzett anno, is féltette a pénzet folyamat sirt es szenvedett attol h a nőnek kvázi semmilyen nincs (pedig vállalkozasa is volt a csajnak csak nehezen ment)


Minden porcikájaban rühelli azt ha egy nőre kolteni kell, csak ugy teszi ha cserébe minimum kiszolgálják (főzes takaritas etc azaz "munkaerot vesz")


A mentalitása csak az uzlet. Azt mondták hogy ezt meg is kell ertenem mert az ilyenek csak befektetésekben bevetel-koltseg-haszon stb ben tudnak kizarolag gondolkodni. Ezert ne iteljem el.Azaz vagy penzert takaritas vagy semmi nem jar.

2021. jún. 28. 09:27
 10/40 A kérdező kommentje:
*azaz penzert cserebe a no takarit foz hazicsicska vagy semmit nem nyujt
2021. jún. 28. 09:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!