Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg nem kéne egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem kéne egy kapcsolatban a pároknak segíteni egymást anyagilag?

Figyelt kérdés

Döbbenet, milyen válaszok érkeznek itt.

Ha idő közben az egyik fél elveszti az állását, nyugodt szívvel tegyük az utcára, mert hát, nem tudja mindennek kifizetni a felét?

Vagy ha a másik fél fizetésemelést kap, szakítson még aznap, mert már nem egyformán keresnek?


Nekem most még 3 évig nem lesz bevételem (lényegtelen, miért), vagy maximum részmunkaidős, mégis automatikus, hogy veszek magamnak cipőt, ha tönkremegy a régi, vagy ruhát, ha arra szükségem van, megveszem a piperéim, és együtt járunk nyaralni. Cserébe ellátom a háztartást, holott többynire nem vagyok több időt otthon én sem.


2019. febr. 3. 21:15
 1/10 A kérdező kommentje:

Egyesek mintha nem is kapcsolatban élnének, hanem bejárónőt tartanának.

Fele-fele mindennek, a lakást meg lássa el az asszony egyedül.

2019. febr. 3. 21:16
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

Nem! Nem erről szólt az a kérdés.

A párok segítenek egymásnak önmaguktól, mert szeretik egymást.

Ő kvázi követelni akarta, hogy a párja többet fizessen bele a közösbe, mert jobban keres.

Baromi nagy a különbség egymás segítése és a másik kizsákmányolása között.


Egyszerűen nem kell olyan kapcsolatban élni, ahol ez nem megy magától (ti. hogy segítik egymást). Követelőzni és a másikat kihasználni pedig szánalmas.

2019. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne a gyk-t vedd alapul, ha párkapcsolatról van szó.
2019. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem abban a kérdésben nem követelőzött a kérdező. Egyszerűen nem értem, miből jött le ez a következtetés.

Szerintem is döbbenetes válaszok érkeztek ahhoz a kérdéshez, sajnálom a kérdezőt.

2019. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Egyetértek #2-vel. Egy dolog szeretetből segíteni egymást, és egy másik dolog direktbe elvárni az anyagi támogatást, vagy egyenesen csak emiatt kapcsolatban lenni.
2019. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Én meg pont úgy értelmeztem, hogy a srác húzott hasznot a kérdezőből. Elvárta, hogy a fizetése nagy részét beletegye a közösbe, meg még vezesse a házrartást is.

Szó nem volt követelőzésről, arról meg főleg nem, hogy a kérdező a pénzéért lenne vele...

2019. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

#6 - Egy fosh kapcsolatban él az a kérdező. Az már az ő baja, hogy nem lép ki belőle. Nem is értem, hogy miért marad együtt bárki is olyannal, aki pl a házimunkában nem veszi ki ugyanannyira a részét (ha mindketten dolgoznak).


Egy szóval se mondtam ott sem, hogy jó a helyzet, amiben vannak és a csávó jól csinálja. Már rég szakítaniuk kellett volna. Az első kikövetelt közös nyaralás után pl.


Viszont egy ilyen sz_r kapcsolatba miért is adna bele bárki többet annál, mint amit a másik is ad?

2019. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
GYK=/=való élet.
2019. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

A GYIK barom, femináci nőstényeivel, meg proli pasijaival ne foglalkozz!


Itt, ha a férfi egy pohár vizet ad a nőnek, akkor szexista állat, aki ezzel megveszi.

Itt, ha a nő mer kérni a pasitól egy pohár vizet, akkor aranyásó.

Meg van 1-2 femináci, aki nyomja a "Én a kapcsolatban is magamnak veszek mindet, és még a levegőt is palackban hozom, mert akkorra független NŐ vagyok!


Na, ezek menjenek az anyjukba!


ALAP, hogy a kapcsolatban segítjük a másikat, anyagilag IS, ha kell.

2019. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Aki egy kapcsolatban anyagiaskodik, azt sajnálni tudom. Amikor én kerestem többet, akkor én fizettem többet mindenért. Amikor ő, akkor ő fizetett többet. Nem sz**rágóskodunk és nem irigykedunk egy kapcsolatban.


Azzal a pár ezressel meg kitörölhetem, ha az onzőségemre rámegy a kapcsolatom.


A pénz csak eszköz. Mindegy mennyi van belőle, értéktelen.

2019. febr. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!