Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogos lehet a párom részéről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos lehet a párom részéről ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

4,5 éve vagyunk együtt. Ő már főállásban dolgozik, én részmunkaidőben

Szeretnénk össze költözni, lasakba nem szeretne menni mert drágábban jönnénk ki mintba házat vennénk hitelre. Én szerettem volna lakásba menni, ő nem. Viszont már régóta tervezzük hogy össze költöznenk. Bankrol bankra járt hogy egyáltalán fel tudjuk e venni a házra a hitelt amit ki néztünk. Sajnos kiderult hogy az én jövedelmem nem elég hozzá. Azt mondra hogy ő belefaradt meg tett mindent amit tudott a házzal kaocoslatban

Nekem kéne teljes munka időben dolgozzak. Csak én meg mellette tanulok, bár nem sokat tanultam ebben az évben

Azt mondra akkor miért nem hagyom ott ha nem tanulok normalisan, mondtam hogy azért mert ha rá kapcsolok sikerülni fog. Azt mondta úgy érzi egyedül csak ő akar tenni a közös jövőnket én pedig nem. Egyedül pedig kevés hozzá. Es mar elege van ebből a helyzetből. Eléggé össze is vesztünk majdnem szakítás lett a vége, bár más probléma is volt a dologba ami pluszba hozzá tett. Én elmondtam neki hogy én is szeretnék össze költözni vele csak szeretném ha ő is biztos lenne benne hogy fel akarja venni és hogy bírni fogjuk e

21 évesek vagyunk egyébként és nem sok lehetőségünk van össze költözni. Es neki így kilátástalan mert legalább látná hogy én is akarom. Pedig kb 1 hónap telt el mióta nem sikerült felvenni a hitelt. Mondram neki hogy elkezdtem megirnj az önéletrajzomat,es minél hamarabb szeretném beadni pár helyre. Szerintetek jogos a felháborodása? Valamilyen szinten tartok dolgoktól. Munkahely váltás sem egyszerű, és a hitelt is évekig lehet fizetni.


2021. jún. 29. 16:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Viszont már régóta tervezzük az össze költözést. Azt mondra hogy mindent akarok de nem teszek semmiért.
2021. jún. 29. 16:42
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Bele ne ugorj így egy 15-20 éves közös hitelbe! Fiatal is vagy ráadásul nagyon, első fiúd gondolom... nem szabad rögtön közös házat, vegyetek ki egy kis lakást, hogy egyáltalán megy-e az együttélés, mielőtt évtizedekre lekötitek magatokat.


Mindent akarsz? Ő akarja a házat, ő tolja a témát, nem te.

Otthagyatná veled a sulit, menj el teljes munkaidőben dolgozni, hogy az ő álma teljesüljön.

Egyéb?

2021. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azt akarta hogy be fejezzem a sulit. Csak elhanyagoltam ebben az évben és nem tanultam. Nem foglalkoztam úgy vele. Azt mondra akkor miért nem megyek el normalisan dolgozni. Es akkor legalább építhetnenk közös jövőt.
2021. jún. 29. 16:46
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
De akkor nem fogsz tudni mellette tanulni... a jövődet szúrod el. Állj neki tanulni rendesen, ha amúgy ezt tennéd! Ne attól függjön a jövőd, hogy ő MOST akar házat és ahhoz neked fel kell adnod a célodat.
2021. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz ötlet lenne beleugrani egy közös, hiteles házba!

Pláne ilyen fiatalon. Te csak tarts ki az egyetem mellett!

Persze, te abbahagynád, aztán ő gondolna egyet és szakítana, vagy közösen és szívás lenne.

2021. jún. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Mennyi időre adósodnátok el?

Mert amíg nincs mindkettőtöknek jónak tűnő munkája, addig nem éri meg.

Érthető az ő része is, mert szeretne valamit haladni, de azt is látnia kellene, h te még nem vagy ezen a szinten. Ilyenkor valami köztes megoldás kellene, mert ha most együtt eladósodtok anélkül, h tudnátok, h milyen egy házban élni, abból gond lehet.

Szerintem nem szabadna házat venni, stb, hanem az összeköltözést kellene megoldani, de nem "véglegesen", hanem "próba" szintjén. Aztán ha működik, akkor lehet majd tervezni. Ha addig, 1-2 évig albérletben éltek, vagy valami más módon, akkor elegendő tapasztalatot szereztek, h működik-e a kapcsolat így is, vagy nem.

2021. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

21 évesen nem házzal, és hitellel kezdene kezdeni. Nem érdemes 30 évre elköteleződni, az emberek 99%-a nem az első párjával házasodik, persze lehet ti lesztek a kivétel.

Keressetek egy olcsó albérletet, és ha már nem tanulsz kezdjetek el tervezni.

2021. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Csak még én érzem úgy hogy elrontok mindent ezzel hogy nem hajtok ennyire mint ő hogy ossze költözzunk. Mert már most problemak vannak miatta. Sajnos nem kicsi.
2021. jún. 29. 16:53
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

21 éves. Sz.ard le a házat és a hitelt, a te dolgod most a tanulás. Ne vegyél a nyakadba olyan terhet, aminek még messze nincs itt az ideje. A sulit semmilyen körülmények között ne hagyd abba.

A másik, már említették, 21 évesen nem vagy olyan kapcsolatban, hogy évtizedekre közös hitelt vegyél fel valakivel. SOk víz le fog még folyni a Dunán, akkor is, ha most nem hiszed.

2021. jún. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hiába vagytok együtt 4,5 fél éve. Ez 30 körül már okés, de nálatok ez tini szerelem.
2021. jún. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!