Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez teljesen normális viselkedé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez teljesen normális viselkedés a barátnőm részéről, vagy csak ezzel takarózik?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hónapokban, lassan de folyamatosan elkezdett süllyedni a szememben a barátnőm. Egyrészt folyamatosan engem hibáztat mindenben, és vannak szituációk, amikor olyan ocsmány stílusban beszél velem, ahogy én még nem láttam embert beszélni szinte, ráadásul folyamatosan azt hallom tőle, hogy idegesítő vagyok.


De nem csak engem sz*roz, ha van egyetemen órája, amit un, akkor a tanár szerinte egy r*hadt büdös k*urva, vagy ha éppen nem a tanár, akkor más az idióta. Ezen felül teljesen oktalanul, "csak mert nem lehet mindenki szimpatikus mindenkinek" utálja a szüleim, egyáltalán nem is jár hozzánk, csak én hozzá, ami nem kevés benzinpénz, és egyáltalán nem tud örülni a sikereimnek.


Az 5-ös államvizsgámnál egyszerűen lesz*arozta a diplomámat, és azt mondta, hogy úgy se megyek vele semmire, amikor elmondtam, hogy találtam egy tök jó munkahelyet, ő egyből elkezdett mártírkodni, hogy csak őt nem veszik fel sehova, mert ez az ország egy sz*r, meg amúgy se menne el minimálbérért sehova dolgozni stb. Ráadásul amit magával szemben nagyon elnézően eltűr azt mással szemben nem. Volt, hogy nem talált magának zoknit nálunk és elkezdett velem kiabálni, hogy miért mosunk ilyen lassan (megjegyzem, alapból se hozott sok cuccot magával), de amikor az én fehér ingemre került ott egy olyan folt a mosás, amit ki sem lehetett szedni, és én megkérdeztem, hogy ez mi a tököm, akkor azt mondta, hogy el lehet h*zni a büd*s picsába, ha nem tetszik valami :D


Megmondom őszintén, úgy vagyok vele, hogy részemről ennyi, és kidobom, viszont ő azzal védekezik, hogy a covid miatti bezárások miatt viselkedik így, ami szerintem full hülyeség, de azért megkérdezem a ti véleményeteket is, hogy ez tényleg normális így?


2021. ápr. 18. 09:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
full hülyeség igen. A covid miatt senki nem lesz bunkó és otromba azzal akit állítólag szeret. Problémás a személyisége, te meg valószínűleg jobbat is érdemelsz nála.
2021. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az igaz, hogy a járvány miatt egyre több embernél tapasztalható az idegesség, de ez nem magyarázat arra, hogy még a hozzá közelebb álló személyekkel is így bánjon valaki… Amúgy biztos, hogy a barátnőd? (Amúgy ő is hasonlóképpen gondolkozik?) Én a helyedben szüneteltetném a kapcsolatot. Ha majd eszébe jutsz, és képes lesz emberként kezelni, akkor majd keresni fog. Ha nem, akkor meg úgy járt… :D
2021. ápr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Undorító egy proli lehet ez a csaj. Ilyen stílus, te jó ég...én soha nem káromkodik, ha mérgemben ki is csúszik egy csúnya szó a számon, elnézést kérek. És ez a folytonos negatív hozzáállás mindennel szemben, ennek semmi köze a covidhoz. Dobd ki minél előbb és keres egy igényes nőt.
2021. ápr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dobjad a csajt
2021. ápr. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy egy ilyen szutyokkal?
2021. ápr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Miért vagy vele?

Valószínűleg ő egy női nárcisztikus. A változásra kb 0,000000000000001% esély van, és az is csak akkor, ha egyáltalán belátja, hogy vele van a gond. Ráadásul elég súlyos.

2021. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nőként azt mondom, nem megbocsátható a stílusa. Hagyd ott, mert nem lesz ennél jobb.
2021. ápr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam erre a stílusra váltani amikor már kezd tele lenni a hócipőm a csávóval és hátha sikerül elmarnom...
2021. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Begyűrüdzött a covid, és az egyetemi végzettségűekből kibukik a kultúra.

Kedves kérdező! Ez a stílus minősíthetetlen.Magyarázat sincs rá, ne haragudj! Akámilyen nehéz helyzetben voltak a szüleim, és mi is, ilyen prosztó módon soha nem kommunikáltunk egymással.

2021. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9 Azért ne vegyél mindenkit egy kalap alá légyszi.

A kérdésből nem is derül ki, hogy a lány elvégezte-e az egyetemet, vagy hogy fog-e államvizsgázni valaki. Sokkal inkább az derül ki, hogy a párja diplomáját szólta le elég csúnyán, valószínűleg irigységből. Olyanra viszont nem kellene irigykedni, akit elvileg szeretünk.

2021. ápr. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!