Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire véljem ezt a viselkedést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire véljem ezt a viselkedést a barátom részéről? Aggódnom kéne a kapcsolatunk miatt? Teljesen össze vagyok zavarodva, adjatok valami tanácsot :/

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt a barátommal. Csak a hétvégéket tudjuk együtt tölteni, de minden rendben van köztünk, nagyjából. Viszont van egy dolog amit nem tudok hová tenni. Ő ismeri a családom egy részét, néhány barátomat is, viszont ezalatt a 9 hónap alatt engem egy ismerősének, barátjának, hozzátartozójának se mutatott be (mondjuk bonyolult a helyzet a családjában). Az hozzátartozik, hogy a barátai messze laknak és neki se jut sok ideje rájuk, de lett volna már lehetősége bemutatni nekik. Egyszer pedig mikor épp velem volt, hívta egy nagyon jó barátja, hogy mit csinál, akkor csak annyit mondott, hogy lazulgat, stb engem meg sem említett. Meg sztem kb egyik barátja sem tud nagyon rólam, max annyit h van barátnője. Volt már, hogy rákérdeztem a barátomnál, annyit mondott, hogy ő nem szereti kiteregetni a magánéletét, stb. Ez oké, de azért a közelebbi barátoknak az ember el szokta mondani az ilyeneket. Vagy a férfiak máshogy vannak ezzel?

Tanácstalan vagyok, nem tudom ezt mire vélni, egyébként érezteti velem, hogy szeret, de ez kicsit bánt. :/ Szerintetek komolyan gondolja velem, vagy mire véljem ezt? 19/L



2015. máj. 2. 15:57
 1/1 anonim válasza:
szerintem meg nem all keszen hogy te is megismerd az o szuleit/baratait,9 honap szep ido viszont van olyan ferfi aki korainak tartja meg hogy a lany megismerje a baratais vagy esetleg arra is gondol hogy ha megismered a barataid akkor mar egyertelmu hogy komoly dologrol van szo kettotok kozott,vagy esetleg az is hogy a szulei/baratai nem olyanok mind amilyennek te elkepzeled es nem akar csalodast okozni
2015. máj. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!