Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet ebbol szakitas? (bovebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebbol szakitas? (bovebben lent)

Figyelt kérdés

A parommal 2 honapja vagyunk egyutt,jelenleg szunet van.:|


Amit rola tudni kell,hogy az ismerkedesunk soran nem egy tokeletes pasi szerepet adta elo nekem,hanem onmaga volt es minden olyan dolgot elmeselt magarol amit tudnom kellene.( pl.:szegynelos tipus,nem igazan volt hosszu tavu kapcsolata.max1honap.masfel..,leszokott arrol h megcsalja a parjat,es csak akkor smarol sosze vaa;kivel hogyha komolyan is gondolja azt,es mondta h apaisk 80%a csak lefektetni akarja a csajokat,ebbol kovetkeztettem h o nem ilyen.es idovel be is bizonyosult h nem ilyen..)ugy erzem eleg oszinte volt velem szemben es nem hazudott nekem.


Voltak rossz napjai,es ugy ereztem h a kapcoslatunk rovasara megy,ezert is megkerdeztem tole h akarja meg folyytatni?! es azt valaszolta h szeretne',de nem tud ugy hozzaallni a dolgokhoz mint eddig..el van csuszva az elettol.Megkerdeztem h akkor vege mindennek? es azt modnta h eztmeg dumaljuk meg,tartsunk szunetet amig helyrejon vagy valami.


Par nap mulva megesett a beszelgetesunk.Arra jutottunk h szunet lesz,d emivel en nem vagyok annyira a szunetek hive,mondtam neki h a szunetek vege altalaban mivel fejezodik be,szakitassa.

Erre mondta h ha akarna szakitani akkor szakitana most rogton,es mondtam h parnap mulva ugyanugy megteheti..es o azt mondta h ennyire nem szemet.Megolelt,mondtam h hianyzott az elmult kethetben,amialatt fura volt minden koztunk,esmondta h enis hianyoztam neki.Megcsokoltuk egymast nehanyszor es ugy valtunk el h beszelgetni fogunk meg es aztan meglatjuk milesz.


Nehany napra a beszelgetesunk utan msnen irt h ha akarok atmehetek hozza,de mivel nem votlam fent msnen masnap reggel kaptam meg az uzenetet es nem tudtam atmenni.Aztan elment egy taborba en meg a baratnomnel aludtam egy hetig.1hetig nem ebszeltunk msnen sem,egyiknap az msn statuszom " :( "

ez volt,es ramirt h hogyvagyok?beszeltunk,de nemsokaig mert ment is aludni.


2010. aug. 26. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:

2 hónap járás semmi...

Ha 2 hónap után szünet van, ott már elég nagy a baj..

2010. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát figyelj az hogy szünetet tartotok elég nagy hülyeésg ebben az esetben mert te mint barátnője arra vagy hogy segits neki átvászelni a nehezebb napokat és igy hogy nem vagy melette mitöl oldodna meg a bajotok? Beszéld meg vele hogy mi a baja mi nem jo neki mond el te is és változtassatok ennyi az egész ha viszont nem tudtok változni sé továbbra sem lesz jobb együtt akkor jobb ha vége lehet hogy a srác még nem akar komoly kapcsolatot hisz még nem volt neki... lehet nem készült fel rá
2010. aug. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!