Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet ezt még bírni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet ezt még bírni?

Figyelt kérdés
31 éves nő vagyok, 13 éve vagyok együtt férjemmel, két gyerekünk van. A házasságunk nagy szerelemmel indult, mindent együtt csináltunk, minden nap együtt voltunk , vagy ha nem akkor órákig beszélgettünk telefonon. Amióta azonban a gyerekek megszülettek teljesen eltávolodtunk. Ha otthon volt fáradt volt a munka miatt, vagy aludt, vagy filmezett velünk alig foglalkozott. Én hagytam pihenni, igyekeztem levenni minél több terhet a válláról, végül is én otthon voltam, ő meg hajnalban kelt. Most már ott tartunk, hogy csak aludni jár haza, hiába lettek a fiúk nagyobbak, soha sehová nem megyünk, míg kicsik voltak mindig azt mondogatta, hogy ha idősebbek lesznek a gyerekek majd több helyre megyünk majd, mert még nem tud velük mit kezdeni. Viszont én már nem bírom tovább, úgy érzem belefáradtam testileg-lelkileg, hogy jó feleség, anya legyek, inkább érzem már magam egy háztartási alkalmazottnak, akinek van egy egy ágyban alvó lakótársa. Olyan mintha csak d..ni kellenék neki esténként, szerinte az a kikapcsolódás ha havonta-kéthavonta elmegyünk ketten bevásárolni. A fiaival nem csinál programokat, csak akkor megyünk együtt valahova, ha a barátainak kedve van. Mikor szóvá teszem akkor , csak legyint, hogy jó van ez így. Minden nap igyekszem csinos lenni a kedvéért, sosem hagyom el magam, de azon kívül ,hogy ritkán megjegyzi, hogy egy adott ruha elég jó, soha semmit nem mond. Hiába vagyok házas magányos vagyok, nem tudom változhat-e ez még?
2021. máj. 17. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ezt neked kell tudni, hogy te meddig bírod.
2021. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%

Ezt te szúrtad el azzal, hogy magadra vállaltad a cseléd szerepét. A gyerekek közösek, minden jó és rossz dologgal együtt, és igen, néha fárasztóak, de attól még, hogy te nem munkahelyen, hanem otthon dolgozol, ugyanúgy lehetsz fáradt. Az meg bullshit, hogy nem tud velük mit kezdeni, amíg kicsik, ilyen nincs...


Ugyanezt, amit leírtál, mondd el neki is, beszéljétek meg, hogy változásra van szükség. A reakciójából tudni fogod, érdemes-e dolgozni rajta.

2021. máj. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
A második válaszoló mindent leírt. Természetes, hogy a gyerek megrenget egy alapjaiban jól működő kapcsolatot is, hiszen máshová kerülnek a prioritások, már a picivel is foglalkozni kell. Ám a házaspárnak közös feladat ezt megoldani, amennyiben mindketten beleegyeztek a gyerekvállalásba. Úgy érzem, hogy itt a férjed kihúzta magát a felelősség alól.
2021. máj. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
13%
Vidd el vacsira. Csak lesz mostanában valami "ünnep".
2021. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10%
El vagy hízva?
2021. máj. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
A nagy szerelmekbol lesznek a nagy csalodasok. A hazassagod tonkrement, lathatoan a masik fel mar nem is akar tenni ellene. Ideje lenne elgondolkoznod arrol, hogyan fogod a gyerkocoket felnevelni a ferjed nelkul.
2021. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miért vártál a férjedre? A gyerekeket miért nem kaptad össze és mentél velük hétvégente ide-oda, csak zavarta volna, hohy otthon marad egyedül. Ha meg nem, legalább ti jól éreztétek volna magatokat és te is tudnád, hogy akarsz e így élni.
2021. máj. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem mennél vissza dolgozni?
2021. máj. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!