Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom túl jóban van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom túl jóban van egy volt szexpartnerével, mit tennétek az ügyben?

Figyelt kérdés

A párom (állítása szerint) 1x feküdt le az adott lánnyal, azt követően csak haverok voltak, a párom segített anno a lánynak költözködni, edzettek néha együtt stb., nekem is bemutatta már, néha említi a lányt. Azóta lány is párkapcsolatban él, egy tőle 40 évvel idősebb pasival, ami elég viharos. A páromnak panaszkodik, tőle kér segítséget, sajnáltatja magát. Mostanában kb. 2-3 hetente találkoznak is, ott is siránkozik a lány, segítséget kér és hasonlók.

Bár a párom állítja, hogy ő nem akar semmit a lánytól, az egyszeri szex alkalmából kiderült, hogy nem passzolnak, ráadásul tudja, hogy a csaj egy "aranyásó", én tudom, hogy nem így érez pontosan. Tőle is 30 évvel fiatalabb a lány, csinos ( nagy szilikon cici, tetkó, hosszú haj, pilla stb.), ráadásul áldozat szerepben van. A lány céljait nem tudom, tudja, hogy a páromnak barátnője van, de nem biztos, hogy ez zavarná, hiszen a lánynak az a fontos, hogy legyen kinél lakni, kapjon egy kis zsebpénzt stb.

Nem tudom mit tehetnék, mert a dolog zavar, szerintem a párom is érzi. Ha felhozom a témát akkor gyorsan leállít, hogy ugyan, ő nem akar semmit, elég volt egyszer, neki olyan a csaj mintha a lánya lenne...(na persze).

Néha úgy érzem, hogy a párom egy lapon említ vele, csaj-csaj alapon.

Nem akarok féltékeny jeleneteket rendezni vagy hisztizni, de azt sem hogy teljesen hülyének nézzen.

30N



2020. júl. 8. 16:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ráadásul a lány rendszeresen panaszkodik a szex hiányáról neki, hogy x hónapja nem volt együtt a pasijával.

A lányt egyébként a puncs.hu-n ismerte meg, szerintem elég beszédes.

2020. júl. 8. 16:22
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Úristen...Szakítanék.

Amúgy... te akkor mit is látsz pontosan egy tőled is kb. 20 évvel idősebb férfiban, aki sugar-daddyént hirdette magát és még mindig hagyja hogy legyeskedjen körülötte egy ilyen kitartott kiscsaj?

Nekem van sugar-baby ismerősöm. Nagyon jól érzed, pont nem érdekli hogy te létezel, lehet hogy egy kis lóvéért/wellnessért ugyanúgy kicsavarná a párod répáját mint a régi szép időkben.

Az is elég gáz, hogy ilyen ordas nagy baromságokkal hárít, hogy "ő olyan mintha a lányom lenne". Ha nem szopatta volna meg, még talán hihető is lenne egy kicsit.

2020. júl. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Én szeretem a páromat és megértem azt is, hogy barátkozik a csajjal, mert egészséges mértékben végülis miért ne? Nem szeretnék vele szakítani sem.

De az, hogy a lány az "áldozat" és sajnáltatja magát stb. zavar. Mert a férfiak szeretnek ilyen csajokat megmenteni. Nem igazán bízok benne, de nem tudom hogyan kellene normálisan lereagálni a helyzetet úgy, hogy ne én jöjjek ki a rossznak.

2020. júl. 8. 16:38
 4/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálam az ilyen kizáró ok. Ha tudom, hogy jóban van valakivel, akivel korábban dugtak, akkor viszlát
2020. júl. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tudod "lereagálni" a helyzetet, mert ahogy írod, a párod egyből lepattint, hogy neki ez a csaj a lánya helyett is lánya, nem akarja meghallgatni az álláspontodat, hárít. Ha a párodnak ez a helyzet megfelel, és nem érzi, hogy gáz, semmit nem tudsz csinálni. Ha zavar (jogosan), akkor szépen továbbállsz.
2020. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a pasid /férjed/akárkid már ki van nézve és viszony már van. Jól érzed amit érzel.
2020. júl. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Van lóvé a pasidnak??Ha igen akkor buktad...
2020. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Gusztustalan egy kapcsolat
2020. júl. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Van valamennyi pénze, de nem az a BMW-s sugardaddy alkat. Egy 1,5 szobás lakása van és egy 2 milliós autója, keres kb. fél millió nettót. Nem szórja a pénzt, csak arra költ amire muszáj, nem mondanám spúrnak, de nem is nagyvonalú. Nyilván nem hosszútávú terv a lánynak, gondolom egy B terv ha le kell lépni a mostanitól. A jelenlegi pasival is azért jött össze, mert remélte, hogy a pasi 4 lakása közül kap egyet, mint az előző barátnő is.
2020. júl. 8. 17:38
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező te komolyan elhiszed ezt a süket dumát,hogy a lányaként tekint rá?Ugyan már,ha valóban így lenne akkor nem dugta volna...Valószinűnek tartom,hogy most is dugnak!
2020. júl. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!