Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal ”elfejlődtünk"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal ”elfejlődtünk" egymástól? Mások az értékrendeink? Lehúz engem a fejlődésemben ?

Figyelt kérdés

3 és fél éve vagyunk együtt. Nincs köztünk vita de ez azért van mert mindig csak tévézünk itthon. Osszebujva de tevezunk... Az eletunk nagyon monoton, mert O nindig faradt,mindig lusta,es unott, feszult es nyugos . Kapcsolat elejen furcsalltam de azt vettem eszre higy megszoktam . Iismerkedesi idoszakban nem ilyen volt, vicces volt es energikus.

Az eletem 2 eve abbol all hogy munka,haza,fozes , tv es alvas. Mar nem jarok sehova meg plazaban sem voltam 2 eve, maximum a Tesco.

Aunkamban lenne tovabb lepesi lehetoseg de o abban is visszatart nem tamogat mert tobb munkam lenne..es? Tobb penz is ..vezeto beosztasombol kifolyolag mentalisan terhekt vagyok de vele nem nagyon tudom megoszzani mert kivan Tole. Vagy ha hivnak munkan kivul ideges . Vagy ha bennt kell 15percnel tovabb maradnom ideges...

Ugy erzem teljesen visszatart mindenben. Nem tamogat,nem hagy fejlodni . Ha nyaralast tervezek nem akar. Elvarna hogy inkabb szuljek.

Szeretem. De nagyon unom az eletem...



#Visszatart, visszahúz, nem támogat, lusta
2021. júl. 1. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Ilyen írásképpel hol vagy te vezető?
2021. júl. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem te is tudod a választ...
2021. júl. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értem rá ékezetet használni és arr figyelni higy helyes legyen. Elnezest kerek. Illetve kerhetem hofy ne egymas bantasarol szokjon ez, azert irtam a pozíciomrol hogy megertheto legyek abban hogy tamogatasra lenne szuksegem dott esetben egy eloleptetesben vagy hogy megertse a valaszolo, hogy nem normalis ha a parom idegbeteg mert felhivnak este is neha.
2021. júl. 1. 16:21
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Csoda, hogy 3,5 év kellett hogy erre rájöjj. Ő ilyen, nem fog változni.
2021. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

Szia! Ne szüljél ennek, irányítani akar. Nem akarja hogy önálló legyél és erős. Fogamzásgátlóra ügyelj, nehogy tonkrevágja életed.

Szerintem fogadd el munkát és menj el egyedül nyaralni.

2021. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem sok értelme van a Te szempontodból ennek a kapcsolatnak.
2021. júl. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
43%

"Párommal ”elfejlődtünk" egymástól?"


Eddig olvastam a kérdést. Ezt valami "Büfé - Cihológija" szagos csaj siráma a kanija melletti kiteljesedésének napi problémájáról, mi?

2021. júl. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%
Már bocs, de egy dolog, hogy félremegy egy betű, de ez katasztrófa. Vezetőként gondolom ,azért csak oda kéne figyelni, mit adsz ki a kezeid közül. A kérdésedre pedig, ha úgy érzed, hogy csak hátráltat, akkor igen, szakíts.
2021. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!