Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom és az én értékrendem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom és az én értékrendem nagyon különbözik. Gond ez egy tartós kapcsolatnál?

Figyelt kérdés

17/L éves vagyok, és még csak egy hónapja vagyunk együtt (+ egy hónapig randevúztunk, majdnem minden nap).


Ő már szeretné, ha átmennék hozzá, bemutathatna a szüleinek és esetleg fordítva, én viszont nem szeretném még.

Nem tudom, mennyire lesz tartós ez a kapcsolat, és az, hogy most elveszi az eszem a szerelem, nem jelenti azt, hogy később is ez lesz. Magyarul nem bízom még benne eléggé, de úgy gondolom, hogy ez ennyi idősen normális.


A pettinggel is úgy vagyok, hogy minimum négy-öt hónap után. Csupán a bizalom és a kitartás miatt, hogy vajon tényleg kellek-e neki. Tudom, hogy ő már nem bánná ezeket, bár még nem célozgatott rá :)


Lehet-e egy kapcsolatot ilyen alapokra építeni?


17/L


2013. febr. 19. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj, de feldobtad a napomat, ugyanis végre egy meggondolt, nem agyatlan tizenéves! fogadd a tiszteletemet. Egyébként nem gond, ha más-más tempóban akartok haladni, viszont beszéljétek meg, mert félreértésekhez és később problémákhoz vezethetnek. Mondd meg neki, hogy bár szereted, még nem bízol benne eléggé, és hogy először ezt kellene orvosolni, majd utána bemutatni egymást a családnak. Ebben teljesen egyetértek veled. Szóval tényleg egymással beszéljétek meg, ha nem célozgatott a pettingre, akkor valószínűleg még nem olyan fontos neki sem, vagy megértő veled szemben. Ha bizonytalan vagy, beszélgess vele, azért van! Hajrá :
2013. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem a srác örül,hogy egy jó nőt fel tudott szedni,és most dicsekedni akar vele.

Már nem azért,de 1-2 hónapnál többet én a szexre se várnék.Egy nem a szexre hajtó ember ennyit ki bír,de fél éveket várni...Na mindegy,még viszonylag fiatal vagy,még alakul a dolog.

De az alap kérdésre visszatérve:Nem,mert ő nagyon siettetné a dolgot,te meg nagyon be vagy lassulva.A szülőnek bemutatáshoz nálam(1 valaki lett haza hozva) kellett fél év.A szexre másfél hónap,a pettingre...elég izgató tudok lenni a nőknek,arra csak pár óra.

Szerintem ebből se lesz egy hosszú kapcsolat.

2013. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak néha aggódom emiatt. Egyébként még szűz vagyok. Fél évet minimum szeretnék várni a szexszel, de az is lehet, hogy többet is.
2013. márc. 1. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod, viszont ahogy írták is előttem, beszéljétek ezt meg. Mondd el neki őszintén a véleményed. Igazából vagy kitart melletted, vagy nem, majd kiderül, de tényleg csak akkor mélyüljön el a kapcsolatotok, ha te is úgy érzed.

Az az igazság, hogy a legrosszabb korban van ilyen szempontból(már ha nagyjából hasonló korú, mint te), de még akár működhet is.

2013. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából, ha már ezek is akadályok, akkor mi lesz később, ha ezt se tudjátok megoldani, és rugalmasnak lenni, vagy legalább megbeszélni...


Igazából amiket felsoroltál, vagy amit a srác szeretne (szülői bemutatás), se lesz garancia, hogy tartós lesz a kapcsolat.

2013. márc. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az önmagában nem baj, ha a srác szeretne bemutatni a családjának. Nekem inkább az az érzésem, hogy te sem most, sem később nem fogod elveszíteni az eszedet a szerelemtől amiatt a fiú miatt. Nem azért, mert nem akarod siettetni a dolgokat, és nem akarsz 17 évesen gyorsan az ágyába ugrani. De ahogyan írsz róla, abban nincs semmiféle szeretet. Inkább kívülről, szinte idegenként figyeled, hogy hajt utánad. Na, ez lesz a baj tartós kapcsolat szempontjából, nem az, hogy most ismered-e meg a családját, vagy egy hónap múlva...
2013. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!