Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeressük egymást mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeressük egymást mégsem működik a kapcsolat? Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Ragaszkodunk egymáshoz,mégsem boldog egyikünk sem. Sok a veszekedés közöttünk,nagyon különbözőek vagyunk. Mit tenni ilyenkor?
2021. júl. 1. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szakítsatok! Csak szenvedtek, nem vagytok boldogok. Mi lesz, ha múlik a szerelem?
2021. júl. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen különbségek vannak? És mi a veszekedéseknek az okai?
2021. júl. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez egy tipikus mérgező kapcsolat, mellesleg kétlem, hogy igazán szeretnétek egymást, mert az elég sok mindenen átlendítene… engedjétek el egymást, mindkettőtöknek jobb lesz.
2021. júl. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Tettetek valamit azért, hogy megoldjátok?
2021. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Megszokás, féltek kilni belőle. Pedig ennek úgy is vége lesz. Jobb előbb, ne húzzátok egymás idejét!
2021. júl. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok túl egy ilyen kapcsolaton. Elején jó volt aztán minden feledésbe merült az ő részéről. Nevnapomom pl semmit nem üzent, nem köszöntött fel, ha ő társaságban volt akkor nagy ívben le tojta a fejem, viszont ha nem volt társaságban nem kötötte le semmi akkor írt, hívott. Ez nem tett jót a kapcsolatunknak és jobbnak láttam ha vége. Rossz volt de így rá jött hogy fontos vagyok neki, szeretné újra kezdeni de én már nem. Szakitás lesz belőle, jobb lesz neked is és neki is.
2021. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatfuggőseg? Nem a másik kell hanem hogy legyen melletted valaki?
2021. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%

*Szeretjük



Bocsánat, b#ssza a szememet.


/ Más. A kényelem nem szeretet. Lépjetek ki a kapcsolatból.

2021. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
* szeretjük (szerettyük egymást, nem szeressük)
2021. júl. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%

"nagyon különbözőek vagyunk. Mit tenni ilyenkor?"


Elfogadni és könnyes búcsút venni.

2021. júl. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!