Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagyott minket barátom a 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyott minket barátom a 3 hónapos kisfiúnkkal. Most teljesen egyedül vagyok, nem tudom mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok. A barátom...volt barátom 22. Négy éve voltunk együtt, amikor teherbe estem. Mondtam neki, hogy csak akkor legyen baba, hogyha biztosan nem hagy el. Mondjuk nem lett amúgy sem szívem elvetetni, de mondta hogy nem hagyna el. Pasinak ne higgyünk, de elhittem neki. Kiköltöztünk városon kívül egy kisebb faluba. Előtte is együtt laktunk már. Amikor anyámék megtudták hogy teherbe estem, és megtartom, azt mondták leveszik rólam a kezüket. Soha nem szerették a barátomat, így gondolom hogy tőle vártam gyereket, azt is nehezebb volt megemészteni. Szóval anyámék azóta nem kerestek, én meg amikor kerestem őket három szót váltottak velem, és szevasz. Még csak az unokájukat sem látták. Most meg elhagyott a barátom egyik napról a másikra, mert hogy már nem érez irántam úgy, mint előtte. El is ment, most az egyedüli, akikre számíthatok az a szomszéd család. Nem tudom, mit csinálhatnék?...Köszönöm előre is...
2010. aug. 26. 18:52
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
azonnal keresd fel a szüleid... ha nem-et mondanak a segitség kérésedre, akkor kva nagy f*szfejek.. már bocsánat
2010. aug. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
mekkora egy idiota a pasi..hat nem is tudom,valahogy prbalja sajat csaladoddal is beszelni..
2010. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Azóta már egyszer beszéltem velük, de valami iszonyatosan halaszthatatlan dolguk volt(vagy csak én nem érdekeltem őket) és sietve menniük kellett...Azóta nem kerestem.
2010. aug. 26. 18:57
 4/24 anonim ***** válasza:
Hát nagy butaság volt iylen fiatalon megtartani a gyereket :S már bocsi... hidd el nem oylan megrázó élmény elvetetni mint mondják... d emár megtörtént a baj elhagyott a barátod ugyhogy sajnos nem tudsz mást tenni minthogy kibékülni szüleiddel valahogy márcsak azért is jo lenne mert amig te tanulsz vagy dolgozol vigyáznának a kicsire... a barátod nem hiszem hogy visszafog jönni :S ha volt szive ugy otthagyni akkor vissza se fogadd! muszály lesz a sarkadra állnod hogy a picit normális körülmények közt felnevelhesd...
2010. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
talán most látod be igazán hogy mégis a szüleidnek volt igaza,nem véletlenül tiltottak tőle,te eldobtad inkább a szüleidet is,hogy a pasival maradhass,sőt még egy gyereket is szülj neki,gondolom papolásból kaptál már eleget úgyhogy nem is folytatom,tényleg keresd fel a szüleid,meséld el milyen tróger a csávó,bár ezt úgy is tudták nemhiába ellenezték,de mind1 próbáld meg,ha nem segítenek nagy kakában vagy 1 gyerekkel,nem tudom anyagi körülményeid,de keress fel egy családsegítő központot ott biztos segítenek,még lakás ügyben is.
2010. aug. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Két éretlen gyerek igy jár, ha gyermeket vállal.

De Te legalább most már hamar felnőtt leszel.

Egy felnőtt fiatal csajnak pedig nem fog gondot okozni egy apát szerezni. De már sohasem lesz az igazi.

Ráértél volna mégcsak most elkezdeni a pasizást, a szüleid biztos mondták is.

De a fiatalok mindig okosabbak.

2010. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Az anyagiakkal nincsen baj...

A szüleim meg...amúgy sem valami pozitív felfogású emberek...De most még az is lehet hogy igazuk lett volna.De minden kapcsolat véget ér egyszer, csak miért most, és miért így...

2010. aug. 26. 19:01
 8/24 anonim ***** válasza:

Első és legfontosabb, soha ne feledd!, ha szüleidet megsértetted akkor idd meg a levét, 19 évesen köjök kell? hát lett... idd meg a levét. Helyedbe nem sokat pitéznék ide oda, a gyereknek valami helyet keresni, tök mind1 állami otthon, valami intézet... stb.. persze még kicsi nagyon a lurkó... ha benne lessz a korba akkor, munka amíg belegebetsz, egyszer s mindenkorra megtanulod hogy nem jó 10en évesen nagylányt játszani.


22/F

2010. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Szerintem is egyedüli megoldás a szüleid támogatása.

Én most válok, az apám gyúlőli a férjemet,de az unokát imádja,nem is hittem mennyire!Én is hazaköltöztem,gondolkozni sem volt időm.

Én szóltam,hogy jövök és szakadó hóban,- 10 fokban költöztem.Meglepődni sem volt idejük.Az első idők nem voltak egyszerűek,de alkalmazkodunk és látják,hogy a gyerekem az első.Neked is őt kell nézned,nem hinném,hogy nem enged vissza,az én apám is kidobta a párom,és neki lett igaza,de mióta hazajöttem és folyamatban van a válóperem,azóta egyszer sem vetette a szememre. Beszélj velük,őszintén!

2010. aug. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mindenképp próbálj nyugodtan beszélni a szüleiddel. Testvéred van? Ha vele jóba vagy, vagy ő tud hatni a szüleidre, próbálj felőle közelíteni.
2010. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!