Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne húzzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne húzzon fel a volt férjem?

Figyelt kérdés

Külön élünk, de sajnos vannak közös dolgaink. Van némi nárcisztikus beütése. És egyszerűen most is azon munkálkodik, hogy kikészítsen. Megkért, hogy vigyek el egy papírt az anyjának, úgyis arra megyek. Jó, persze. Másik település, de a gyerek arra van, belépek. Erre jön, hogy ja a papír nincs itt, én üljek a munkahelyemen még munkaidő után x ideig, mert neki akkor jó. Ja, és hívjam fel az anyját és beszéljem meg vele, mikor megyek, mert az anyja kirándul, de az unokát látni akarja.

Elveszi az autómat, mert kell kölcsön valami havernak, aki elállítgat mindent a kocsiban, széttépi a kocsi kulcsházát. Ez nem baj, végülis 12ezer egy kulcs hozzá. Bezzeg ha én csak össze sarazom, akkor egy szar darab vagyok. És direkt nem csinálja meg azt az autót, ami az én nevemen van, mert így is sakkban tarthat. És hiába próbálok nyugodt maradni, fél perc alatt felbosszant.


2021. júl. 2. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagyod neki? Miért viheti el az autót ha a te neveden van? Ha elváltatok, megvolt a vagyon megosztás akkor az autódhoz semmi köze. A papírjait meg intézze úgy, ahogy akarja.
2021. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért adod oda az autódat? Miért foglalkozol azzal, hogy ő mit akar és mit nem? Ha az anyja látni akarja az unokáját akkor hívjon ő.
2021. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Ami most nálam van kocsi, az az ő nevén van. Az, ami az én nevemen van, azt meg nem hajlandó megcsinálni
2021. júl. 2. 12:50
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Szüntess meg vele mindennemű kapcsolatot és kész. Ha a mama látni akarja az unokáját, akkor látogassa meg ő. 🤷‍♂️
2021. júl. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát csináltasd meg mással?
2021. júl. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem tudom teljesen megszüntetni. Van egy közös gyerek, hitel

Az autót félig szétszedte, nem tudom meg sem mozdítani.

2021. júl. 2. 12:52
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vontattasd el egy szerelőhöz aki összerakja neked. Igen, ez így drága lesz de úgy tűnik ez az ára a nyugalmadnak, akkor csak megéri, nem?
2021. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne csicskulj így be neki. Nem is értem. Ő csettint te meg ugrassz, így nem tudom mit vársz.
2021. júl. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hitel meg gyerek, oké.

A gyerekhez van láthatás, a kezdetekor átadod neki, a végén visszahozza, ezen kívül nem veszed fel a telefont. Ha akar valamit írjon e-mailt.

A hitelt meg csak utalni kell, azon nem tudom mit kell beszélgetni.

2021. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Mert a felét ő fizeti és kp adja ide
2021. júl. 2. 13:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!