Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, hogy ne húzzon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne húzzon fel a volt férjem?

Figyelt kérdés

Külön élünk, de sajnos vannak közös dolgaink. Van némi nárcisztikus beütése. És egyszerűen most is azon munkálkodik, hogy kikészítsen. Megkért, hogy vigyek el egy papírt az anyjának, úgyis arra megyek. Jó, persze. Másik település, de a gyerek arra van, belépek. Erre jön, hogy ja a papír nincs itt, én üljek a munkahelyemen még munkaidő után x ideig, mert neki akkor jó. Ja, és hívjam fel az anyját és beszéljem meg vele, mikor megyek, mert az anyja kirándul, de az unokát látni akarja.

Elveszi az autómat, mert kell kölcsön valami havernak, aki elállítgat mindent a kocsiban, széttépi a kocsi kulcsházát. Ez nem baj, végülis 12ezer egy kulcs hozzá. Bezzeg ha én csak össze sarazom, akkor egy szar darab vagyok. És direkt nem csinálja meg azt az autót, ami az én nevemen van, mert így is sakkban tarthat. És hiába próbálok nyugodt maradni, fél perc alatt felbosszant.


2021. júl. 2. 12:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd neki, hogy inkább utalja át a te számládra 🤷‍♂️ egy gonddal kevesebb.
2021. júl. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Az autód hozasd el ha te neveden van mindne jogod megvan hozzá.

Aztán megcsinaltatod és nyugodtabb leszel.


Azertt csinálja ezt veled mert gyenge vagy és hagyod.

2021. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Még ő van felháborodva, mert mondani mertem neki, hogy jelenleg ez az én autóm, ő mondta és az én autóban ne állítgasson el mindent ez a valaki. Vagy állítsa vissza. Szívességet teszek neki, mert odaadom és még én vagyok a hisztis, mert mit kell szólni, állítsam vissza. De esküszöm elhozom az ő autóját és mindent az utolsó gombot is elnyomkodom. Hogy tűrtem ezt 20 évig és még most is ott tesz keresztbe, ahol tud.
2021. júl. 2. 14:01
 14/21 anonim ***** válasza:
67%
Hívd ki egy kick-box meccsre.
2021. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a visszaadás nem szül semmit csak további fejfájást.
2021. júl. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Kifogás mindenre van, de itt te vagy a balek ;)
2021. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Elviszi a kocsidat? Rendőrségen bejelented hogy ellopták. Kárt okozott? Feljelented. A gyereket akarják látni? Engeded a bírósági végzés szerint vagy előre megbeszélt időpontban de akkor ők jönnek érte, ha szórakoznak ezzel, akkor ez be van fejezve. (utóbbit csak a gyermekelhelyezés után). Kompromisszumképes embernek tartom magam, de ha egyszer kihúzzák a gyufát, akkor ennyi volt.
2021. júl. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Az a te bajod, hogy még nem engedted el, azért tud feldühíteni. Ha majd elengedés, akkor tudod hideg fejjel azt csinálni, amit kell. Kicsi elhoz, pénzt utal, stb...
2021. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ha majd elengedted...
2021. júl. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám minél hamarabb elengedni?
2021. júl. 3. 10:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!