Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hirtelen gyökeresen megváltozo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hirtelen gyökeresen megváltozott és már nem keres, miért lehet?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, és miután összejöttünk bevallotta, hogy már nagyon rég szerelmes belém. Amint szakított velem exem, azonnal bevallotta. Mondta hogy nagyon komolyak a szándékai felém és ezt minden egyes nap bizonyította. Amikor csak egy 10 percünk is akadt egy nap, azonnal felhívott. Munka előtt, munka után, szünetben. Elkísért, bejött elém mikor végeztem, és ha nagyon ritkán külön aludtunk akkor hajnalokig telefonáltunk.

Reggel már a hívásával ébresztett.

Imádtunk együtt lenni mindig, folyton kerestük is az alkalmat.

Aztán 1 hónapja másik munkája lett, nekem meg egy műtétem és mióta ott dolgozik, soha nem keres. Mióta megműtöttek egyszer jött át hozzám. Nem hív fel, csak ha kérem. Nem ír. Nem hív át. Nem érdeklődik irántam.

Nagyon fáradt az új munka miatt, és próbálom megérteni, de ha megígéri hogy keres, akkor is van rá kifogása, hogy miért nem keresett.

Nagyon nagyon szeretem, már az összeköltözést terveztük és azt mondta hogy meg fogja kérni a kezem. Ő tényleg különleges volt és mindennél jobban akart engem.

De teljesen megváltozott és hiába mondom neki (már mondtam ezeket vagy 10x, és hogy teljesen ki vagyok borulva), teljesen érdektelennek érzem.

Azt hittem nő van a dologban, de mindenáron azt mondta, hogy nincs.

Össze akartam vele költözni, de ő még össze akarja szedni magát előtte és venni magának dolgokat( telefon, tetkó stb)

Annyira elhagyva érzem magam, nem tudom mit csináljak.

Szakítsak életem szerelmével? Ez csak átmeneti időszak?

Adjak ultimátumot?

Én 22L

Ő 20F



2021. júl. 2. 19:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látszik elmúlt a szerelem.
2021. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Új telefon meg tetkó tényleg sokkal fontosabb, mint egy összeköltözés és közös élet. Tényleg különleges férfit sikerült kifognod, gratulálok. Amikor szükséged lenne rá és műtéted volt, akkor még hanyagol is. Életed szerelme tényleg.
2021. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem hogy szereted de ha elmondtad ezeket és semmi nem változott akkor nem is fog. Van valami a háttérben és hiába tagadja gyanítom még is csak egy másik nő. Mondd meg neki hogy ez így neked nem jó fájdalmat okoz és szakítani akarsz. Vajon mi lesz a reakció ha amúgy is érdektelen feléd.
2021. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a baj azzal, ha túlzásba viszed a szercsi lávcsit. Az az abnormális amit eddig csinált, a túlzott seggnyalás. És amint ez abba maradt te már rögtön elhanyagolva érzed magad, azért mert hozzá szoktál ehhez.

Én akit szeretek azt nem így szeretem. Úgy szeretem, hogy nem hagyom cserben soha, amikor szüksége van rám. Nem azért adok neki bármit, hogy visszakapjam. Ha véletlen rosszban vagyunk és összeveszünk, akkor sem járok el vele szemben méltánytalanul a sértettségem miatt. Ilyen a szeretet.

Amit te kaptál az ajnározás.

2021. júl. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A parod sajnos fél kimondani a szakitast es arra jatszik, h te mondd ki. Sajnos az en volt parom is ilyen volt, pont ezeket csinalta mondta.
2021. júl. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Valamiért kiszeretett belőled. Lehet túl lett tolva ez az egymás keresése meg egymás fenekében élés.

De amúgy az egy dolog, hogy ő azt mondja, nincs nő a dologban, attól mèg lehet, hogy a munkahelyen van valaki új.

2021. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én biztosan várnék vele. Próbálnám megérteni, hisz nagy Ő volt. Vannak az embernek az életében változások.
2021. júl. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!