Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan, hogy a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy a párod szó nélkül tűnt el az életedből és neked fogalmad sem volt róla, miért? Később visszafogadtad vagy meggyűlölted, ha mégis visszament volna hozzád?

Figyelt kérdés
2021. júl. 3. 09:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
Volt. Rájöttem, hogy személyiségzavaros. Vissza is akart jönni, eszem ágában se volt visszafogadni,pedig nagyon szerettem. Felnőtt ember szerintem vállalja a felelősséget a döntéseiért. Így járt.
2021. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ha ismerkedés alatt tűnik el valaki szó nélkül az még talán ok (bár az is jóindulattal), de hogy párkapcsolatban...ilyet el sem tudok képzelni. Nagyon kiakadnék, nem hiszem, hogy akarnék még tőle valamit is. Bármennyire is szeretem.


De tényleg...ilyen milyen hosszú kapcsolatban fordulhat elő? Egy hónap járás után, egy éves kapcsolatban...?

2021. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
31%
1! Tehát, beteg volt, ezért jól megbüntetted és még neked áll feljebb. Íme rgy rossz ember.
2021. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
#3! Te mit ittál? Én büntettem meg? Ő büntette meg saját magát. Mit kellett volna tennem? Tönkretenni a saját életem?
2021. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%

Reggel elmentem dolgozni, mikor jöttem haza, pár szomszéd furán nézett ráma parkolóban, nem is értettem miért.

Mikor kinyitottam az ajtót megértettem.lakás tisztára pucolva, barátnőm sunyi módon visszament a családi házba.

Anyja apja meg pár családi haver volt segíteni, míg dolgoztam.

Nem tudom ezt meddig szervezték, de az embereket, teherkocsit, mindent le kellett szervezni, arra a napra, és megcsinálni, míg melóban vagyok.

Egy sms-t írt, ne keressem többé, mert hazament.

Ennyi volt az sms-ben.

Érdekes előtte nap még szexeltünk.

Azt tudom megvártam míg elül az egész, elmentem hozzájuk, este, kocsijuktól kezdve kilincs minden be volt kenve xarral.

Képzelem ahogy reggel kinyitották az ajtót és belenyúltak.

Én meg így köszöntem el.

És mikor mentem egy zacskóba töltött vízzel felhígított fosdarabot vágtam a házukhoz, gondolom ezt is reggel vették észre.

2021. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%

4! A személyiség zavar egy BETEGSÉG. Amiröl az abban szenvedö nem tehet. Egyéb kérdés?

Gondolom akkor mondjuk a tolószékesekbe is belerúgsz ha olyanod van, elvégre ö büntette saját magátminek ült a székbe!

2021. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2-es: fél év
2021. júl. 3. 11:14
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
#6! Figyelj, ha szerinted, ha nem élem le az életemet valakivel, aki csak bántani tud, az belerúgás, akkor jó. De megtaláltam a megoldást. Azóta is zaklat(6éve), majd hozzád irányítom. Biztos jól meglesztek. Sok boldogságot!😉
2021. júl. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
69%
Facebookon tudtam meg hogy új pasija van. Annyi gerinc nem volt benne hogy szakítson velem. Ezután szó nélkül letiltott
2021. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%
8! na most mivel magad írod le, hogy egy súlyosan beteg embert dobtál el önzésből, ahelyett, hogy megpróbáltál volna neki segíteni, innentől kezdve te bántottad őt, ezt te is tudod jól. Az egyik legjobb barátom súlyos autista, mégis kitartok mellette, és nem dobom el. Ez a különbség kettőnk közt, hogy én jobb ember vagyok mint te, csak ennyi. 😉 Légy boldog a kis gonosz önző életeddel!
2021. júl. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!