Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek a párom tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a párom tényleg velem akar lenni, vagy csak pótléknak tart és abban bízik, h visszafogadja a volt felesége?

Figyelt kérdés

A párom mar 1 éve nem élt együtt az exfeleségével mikor összejöttünk. Utána több mint 1 évig még nem vállalt fel engem,és eldugdosta a cuccaimat a gyerekei elől ( minden 2. héten nála vannak a gyerekei)...


A párom csak akkor vállalt fel miután az exfelesége magához költöztetett egy pasit..

Gyanítom,h csak emiatt fűzte szorosabbra a kapcsolatot velem..


de ha az exfelesége szakítana a mostani fickójával sztem megint abban reménykedne , h a nő kibékül vele..



2021. febr. 20. 00:30
A kérdező szavazást indított:
Velem akar lenni
Pótléknak használ
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Hasonló szituban vagyok. Lelkileg már belebetegedtem az egészbe...Visszagondolva, baromira nem érte meg. Szerintem ezek a férfiak mindig előrébb teszik a volt nejüket, mint az aktuális partnert. Már csak a közös gyerekek miatt is. Megalázó helyzet...Én a szakításon gondolkodom...
2021. febr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem érdemes ilyen férfira pazarolnod az időd, aki nem tisztel kellőképpen és nem adja meg neked azt amire vágysz. Édesanyám ugyanilyen toxikus kapcsolatban élt, kihasználták. Végül összeszedte magát és otthagyta, most 50 évesen megtalálta azt a férfit aki minden vágyat teljesíti. Én úgy gondolom, hogy nem éri meg olyanra időt áldozni aki nem becsül.
2021. febr. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Volt ma egy hasonló kérdés, ugyanazt kérdezném tőled is. Neked ilyenkor hol az önbecsülésed??? Mi az hogy dugdossa a cuccaid, meg rejteget mintha szégyellni kellene? Az első ilyen alkalommal léceltem volna le a helyedben. Jó neked olyan emberrel együtt lenni aki csak pótléknak használ "ló nincs jó lesz szamár is" alapon?
2021. febr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem az én férjem az? :) Mással lakik egy éve, nekem is van más, de folyton udvarol. Mert megcsalásra jó volt (akkor sem laktunk már együtt, de én úgy tudtam, csak depressziós szegény és tepertem utána meg aggódtam érte), de aztán lebukott, kiraktam, összeköltöztek. És együtt lakva kiderült, hogy az is ember, és pláne mióta nekem is lett új, megvilágosodott, hogy a család az igazi érték. Komolyan már drukkolok nekik, csak legyen végre nyugalom.
2021. febr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Ez a helyzet borzasztóan megalázó, én lelépnék a helyedben.
2021. febr. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!