Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél, ha a volt párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a volt párod akkor akarna visszafogadni, amikor már feladtad?

Figyelt kérdés
A vőlegényem szakított velem, mert csináltam ezt-azt. Nem megcsalásról van szó, de hülye voltam. Négy hónapig küzdöttem érte, míg ő végig ignorált az első és egyetlen nagy beszélgetésünk után. Így most, négy hónap után elhatároztam, hogy oké, elszúrtam, de tanultam, nagyrészt ki is hevertem, új életet kezdek. Erre az új életem első napjaiban jött és mondta, hogy felejtsünk el minden, megbocsát és a gyűrűt is visszakapom. Így most teljesen váratlanul visszacsöppentem abba az életbe, amit épp végleg hátrahagytam. Össze vagyok zavarodva.
2014. nov. 4. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló volt a helyzet, csak ott ő volt hülye és én dobtam ki. 4 hónapig voltunk külön, Én közben tovább léptem, még egy új fiú is képbe került az életemben. És ekkor tért észhez a párom és hagyta maga mögött azokat a roszs tulajdonságait amik miatt szakítottam vele. Végül nagy dilemma után kibékültem vele, hiszen még nagyon szerettem, és reménykedtem h ez a változás maradandó lesz. És az lett ez már sok sok éve volt, azóta boldog család vagyunk, gyerekkel..:)
2014. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem mennék vissza a volt pasimhoz, pedig még mindig szoktam miatta sírni így fél év után is.

Annyira hülyeség miatt szakítottunk, hogy arra kb. nincsenek szavak, ha nincs ez az egész talán még mindig együtt lennénk, de azt hiszem ennek így kell lennie, mert meg kell ismerni önmagamat, és úgy nem menne hogy 19 évesen visszaszállnék egy amúgy is majdnem 6 éve tartó kapcsolatba, ahol mindig ő diktált és a kedvéért teljesen megváltoztam.

Neked is el kell döntened hogy mit akarsz, folytatni azt amit már abba hagytál, és az elmúlt életed bizonytalan darabjaiba kapaszkodnál, ami megéri, ha neked ő az igazi, vagy teljesen tiszta lappal indítasz és föladod a múltat. Csak mérlegelni kell, hogy mi a fontosabb.

2014. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit kell eldöntened, hogy szeretnéd e a régi közös életeteket újra... :) Ha igen, akkor fogadd el a gyűrűt, ha nem, akkor meg ne.
2014. nov. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ha már egyszer túltetted magad rajta, akkor inkább előre nézz. A srácnak imponált a teperésed, és büntetni akart, csak túlfeszítette nálad a húrt. Életed végéig nyilván nem akartál pitizni neki, csak ő rosszul lőtte be a határt.

Ne hagyd magad szerintem összezavarni, új életeddel foglalkozz, ne a vőlegénnyel.

Unokabátyám is félrelépett, visszakönyörögte magát, aztán a csaj annyira féltékeny volt folyton, hogy unokabátyám inkább magától lépett ki nem sokkal később a kapcsolatból, annyira betegesen ellenőrizte őt a nő. Persze unokabátyám hibázott, de túl nagy árat szabott a nő a megbocsájtásért cserébe.

Akár te is járhatsz így, ezt is vedd számításba. MINDIG a fejedhez fogja vagdosni, akármilyen vita van a régi hülyeségedet.

2014. nov. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 MolotovPunk ***** válasza:

Én sem mennék vissza a volt nőmhöz semmi pénzért így több mint fél év után.Ha térden állva könyörögne akkor sem.

Pedig olyan dolog miatt dobott valószínűleg,amit/amiket higgadtan meg tudtunk volna közösen beszélni.

Ráadásul ami miatt direkt nem adnék neki még egy esélyt az az miatt lenne,mert sms-ben szakított velem...

A legfájdalmasabb ez volt.

Azóta persze van másik fickója,de jobb,hogy így alakult.Már nem bánom.

Sokkal szabadabb vagyok azóta,mióta ő nem szabályoz.

2014. nov. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem mennék vissza.
2014. nov. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a saját példáitokat, de azt hiszem, konkretizálnom kell a hasznos tanácsokért. Olyat tettem, ami alapján megbízhatatlannak lehet ítélni, de nem okoztam maradandó károkat. Egy kisebb vagyont elherdáltam a semmire a pénzéből. Az anyagi helyzete miatt ez nem vágja földhöz, de rosszul esett neki. Most, hogy kértem egy kis időt és elmondtam, hogy mi a helyzet, megértő volt és szerinte ezzel csak azt bizonyítom, hogy nem a pénze kell. Ez igaz, amit tettem, csak azért volt, mert elszaladt velem a ló, ugyanis sokáig titkolta, hogy jól él és hirtelen szakadt rám a jólét. Szóval ő egy főnyeremény, csak kialudt a láng.
2014. nov. 4. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy ezt írom, de ez esetben én a barátodat jó nagy baleknak tartanám, ha visszafogadna.

Á, nem kellett a pénze, ezért költötted el, ugye? :) Érzed az ambivalenciát? :)


A helyzet pedig szerintem hasonló lenne, mint amit én írtam: innentől te folyton rosszul éreznéd maghad, ha pénzügyekről lenne szó, ő pedig nem bízna rád a saját pénzéből egy fillért sem.

2014. nov. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megérdemelném. Amúgy ez hülyeség, ha a férjem lesz, közös kasszánk lesz. Eddig legalábbis nem beszélt házassági szerződésről. Ha meg felemlegeti a múltat, azt nem fogom eltűrni.
2014. nov. 4. 16:02
 10/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatbol mondom hogy nehez ujrakezdeni, mert a regi hibak mindig elojonnek szemrehanyasok, bizalmatlansag formajaban. :) Nem lehetetlen, de nagyon nehez.


Egyetertek egyebkent azzal, hogy azert ez a hirtelen megbocsatas, mert tetszett a pasinak hogy konyorogtel. Ez meg tole nem volt szep dolog.

2014. nov. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!