Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hallgatna rám?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy lány, akivel szeretnék járni. De neki a legjobb bnője egy büdös ribanc, aki sztem bele vinné a rossz dolgokba, ezért féltem egy kicsit.


Ha megmondanám neki h hanyagolja bnőjét, akk szerintetek megharagudna rám?


2010. aug. 26. 19:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben biztos vagyok benne, hogy megharagudna. A lányoknak sokszor fontosabbak a barátnők. Ha nem veszi észre, hogy ezek rossz dolgok, akkor az az ő hibája. Esetleg, ha leülnél vele beszélni, hogy szeretnéd, hogy ő ne legyen olyan, mint a barátnője talán megérti, sőt értekelni is fogja, hogy törődsz vele. Csak ennyit kell mondanod, azt szóba se hozd, hogy hanyagolja.
2010. aug. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Eddig barátnők voltak. Ha mostanra nem csinált belőle ribit, ezután sem fog.
2010. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lányoknak soha nem szabad semmit magyarázni! Józan ésszel, logikával nem mész semmire. Nem azért, mert hülyék, hanem mert ők inkább az érzelmekre hallgatnak. Legjobb, ha mellette állsz és csak akkor lépsz közbe, ha látod, hogy nagy bajba kerülhet a barátnője miatt. Ha magától rájön, esetleg csalódik a csajban, miközben te mellette álltál, nyert ügyed van.


A közbelépést én úgy csinálnám, hogy most összebarátkoznék egy másik, rendesebb barátnőjével. Rajta keresztül is lehet érvelni úgy, hogy észre sem veszi, hogy te állsz a háttérben. A következő jó dolog ez esetben, hogy néha fontosabb, hogy a barátnőjének jobban imponálj, mint maga a célszemélnyek. Az a tuti.

2010. aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig én. Az első válaszolónak: ha ezt megteszi, az életben nem fognak együtt járni. A csaj szépen elkönyveli barátnak a kérdezőt, onnan pedig nagyon nehéz már alkotni. Nem a bátyja akar lenni, hanem a barátja.
2010. aug. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Talánj keress egy olyan lányt akinek a legjobb barátnője nem egy büdös ribanc.

De ha nagyon szereted akkor nem is kell a barátnőjével foglalkoznod.

Ne mond meg neki azt hogy hanyagolja csak egyszerűen legyen a baretnőd oszt annyi

2010. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!