Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a párotok el szeretne menni egy növel, túrázni, vagy kenuzni? Nem régi barátság, mert az más lenne. Az egyik kedves ügyfél, s szimpatikus neki. Állítólag nem akar tőle semmit, csak haverkodni. Nektek ez beleférne?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 06:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
11%

simán. ha nincs bizalom, ha attól félek, hogy megcsal, akkor miért is vagyok vele.

Ha akar, meg fog. Ha nem, akkor meg mi a baj.


44/F

2021. júl. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ez rettentő mód kellemetlen helyzetbe hozása a partnernek. Egyszerűen aki törődik a párja érzéseivel, az nem megy másik nővel kettesben programra. Ez nem fér bele. Félreérthető, bántó, nem helyénvaló.

Ha szimpatikus, hívja el a baráti társaságba, de ne kettesben.

2021. júl. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Te is menj el az egyik kedves kolleģáddal,mit szólna a pasid?
2021. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Egy férfi mióta akar csak haverkodni egy nővel?
2021. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
meg akarja dugni. Egy foglalt férfi ne járjon egy másik nővel programokra kettesben... ha az lenne, hogy nagyobb munkahelyi társaság megy, teljese más lenne a narratív
2021. júl. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2021. júl. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Milyen kedves tőle, hogy engedélyt kér, hogy elmehessen randizni egy másik nővel. Isten vele.
2021. júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Éljenek boldogan. Ketteshez hasonló a véleményem.

Nem tisztel sem téged sem a kapcsolatot. Annyira a másik nővel akar lenni, hogy bele sem gondol, ez milyen lehet neked.

2021. júl. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 harebell ***** válasza:
95%
Nem vagyok féltékeny típus és nálunk természetes, hogy mindkettőnknek vannak ellenkező nemű haverjai és barátai, de ez így akkor is fura lenne és zavarna. Hívja el egy baráti társasági társasjátékozásra vagy kirándulásra, szívesen látjuk. Még azt se mondom, hogy soha ne találkozzanak kettesben, nekem pl belefér, ha néha összefutnak, beülnek egy ebédre vagy ilyesmi, de ha ennyire csak kettesben akar vele "barátkozni", az már gyanús. Plusz egy ilyen egész napos program már megint más, ez egyszerűen hülyén veszi ki magát.
2021. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha párkapcsolatban vagyok, akkor nem járok más férfival kikapcsolódni. Ez így kicsit gázos.
2021. júl. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!