Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha a párotok el szeretne menni egy növel, túrázni, vagy kenuzni? Nem régi barátság, mert az más lenne. Az egyik kedves ügyfél, s szimpatikus neki. Állítólag nem akar tőle semmit, csak haverkodni. Nektek ez beleférne?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 06:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
96%
#2-es és még páran jól leírták... :) Gáz.
2021. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem fér bele, ilyen nincs egy kapcsolatban!
2021. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
59%
21 éves voltam, amikor elmondtam a vőlegényemnek, hogy szeretnék elmenni egy frissen pár hete megismert szimpatikus egyetemi társammal biliárdozni de nagyon tetszett nekem az a fiú, azt mondta a vőlegényem, hogy akkor szakít és azt mondtam, hogy jó. Irtó romantikus este után kb 3 évig éltünk együtt a másik fiúval. Csak úgy nem megyek el senkivel sehova külön programra.
2021. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
#13 Fasza kapcsolat lehetett a vőlegénnyel, nem tévedek?! 😀
2021. júl. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon szép kapcsolatunk volt de még nagyon fiatalok voltunk, ő volt az első nekem és tudtam, hogy most kell lépnem mert nem jó az elsővel maradni, mindig marad valami olyan benned, hogy milyen lenne, ha...

Hát nálam nincs ilyen, felnőtten alapítottam családot, felnőtten váltam el, felnőtten van új családom. Jó ez így.

2021. júl. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mi lett végül, kérdező?
2021. aug. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!