Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális reakció, ha valakitől nem akarok semmit? Ti, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A párommal kikezdett egy csaj. Azt mesêlte el valakinek a párom, hogy elutasította már többször ezt a csajt és most az utolsó alkalommal is, de a nő azt kérte, hagy ölelje meg búcsúból. Majd egy percig ölelkeztek. Utána megkérdezte tőle a nő, hogy ez se esett jól? És azt válaszolta, hogy ő a jelenlegi párjával vágyik erre.. Nekem pár hónapja mondta a párom, hogy célozgatott neki a csaj, hogy szívesen ágyba bújna vele. Mondtam neki, hogy határozottan utasítsa el, akkor érteni fogja. Azt mondta ezt megtette. Azóta semmi más infót nem mondott.

2021. júl. 5. 10:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de ha nem akarok senkitől semmit, akkor nem ölelgetem. Mire volt ez jó? El akarok utasítani valakit, erre inkább olajat öntök a tűzre, hogy ölelkezem vele?


Biztos, hogy mindenről tudsz vagy ezeket csak a párod elmondásából tudod?

2021. júl. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem tudja, hogy tudok erről az ölelős infóról. Nem mesélt erről semmit Nekem.
2021. júl. 5. 11:04
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Értem. Talán le kéne ülnötök átbeszélni a dolgokat. Ha már ő nem volt veled őszinte, legalább te legyél az vele és mondd el neki, hogy tudsz a dologról és tőle szeretnéd hallani, hogy valójában mi ez az egész.


Annak nincs értelme, hogy találgatsz.

2021. júl. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Nem, nem normális.

Ha valakit elutasítasz ténylegesen, akkor az nem jön 3madszorra is.

Max akkor volt iylen, amikor vagy nem is utasítottam vissza, vagy nem voltam elég egyértelmű.

Ne haragudj, de elég gyáva a barátod és nem mond igazat. Nem tette meg határozottan...


28F

2021. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
11%
Le kell verni a csajt es problem solved.
2021. júl. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem utasította el! Valószínűleg nem is akarja elutasítani, de nem tudja mit tegyen. Biztos hogy nem őszinte veled a párod!
2021. júl. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán hogy jutottak odáig hogy találkoztak? Nem hinném hogy bárki is kényszerítette a párod.
2021. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Egy munkahelyen dolgoznak. A kérdést azért tettem fel, hogy túlkomplikálom e, rosszul érzem e vagy tényleg nem így kéne lennie, de megerősítettetek benne, hogy ebben a történetben valami nem stimmel.. már az első pillanattól lezárhatta volna, ha tényleg ez lett volna a szándék.
2021. júl. 5. 12:33
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha valakit határozottan elutasítasz, nem kuncsorog állandóan vissza. Szerintem a barátod adja alá a lovat, több van közöttük, mint amit elárul.
2021. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem kell túlgondolni. Ha nem ad rá semmi okot, hogy bizonytalan legyél hagyd békén ezt a sztorit. Írtad, hogy utolsó dolog volt az ölelés kész ennyi. Ne legyél ennyire önbizalomhiányos.
2021. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!