Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a viselkedés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a viselkedés a barátnőmtől? Férfiak, ti hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Barátnőm nagyon szép, dekoratív nő (22 éves), aminek örülök is, de annak már kevésbé, hogy nagyon kihívóan öltözködik. Nagy melle van, ezért szereti kirakni, valamint a mini ruhákat preferálja magassarkúval. Nagyon szeret kiöltözni, neki ez a hétköznapi öltözéke. Ezzel még akkora hatalmas problémám nem is lenne, de azzal már annál inkább, hogy a jól kinéző férfiakat stíröli, pl az utcán, étteremben, strandon, szinte mindenhol. Persze a férfiak is csorgatják rá a nyálukat rendesen, ez szintén nagyon idegesít. Flörtölni nem szokott idegenekkel (vagy csak nem tudok róla), de azt se tartom normálisnak, hogy más pasikat megnézzen mellettem.

Férfiak mit gondoltok?



2020. aug. 28. 17:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Te is nezed a noket fogadjunk, szval torodj bele. Erdekes ez nalatok annyira termeszetes mindig, akkor ne zavarjon.
2020. aug. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Elég tiszteletlenség barátnőd részéről, hogy miközben ott vagy mellette, más pasikat néz szinte mindig.
2020. aug. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván azért a barátnőd, mert neked is tetszett a kinézete, ezen nincs mit csodálkozni. Ehhez nem törvényszerű, hogy megnézze a férfiakat, legalábbis látványosan ez mindkét nemnél bunkó viselkedés. Nem lehet, hogy csak te képzeled ezt?
2020. aug. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért van veled? Hogyan viselkedik veled? Mit éreztet a kapcsolatban?
2020. aug. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#3 sajnos nem én képzelem, tényleg ezt csinálja. Már másnak is feltűnt.

#4 szerelmes belém, legalábbis ezt érzem rajta. Odaadó szerető, úgyhogy nem gondolom hogy megcsalna, de szeret nézelődni.

2020. aug. 28. 17:46
 6/15 anonim ***** válasza:
28%
Csak azt tudom javasolni h ne éld bele magad nagyon
2020. aug. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

A kiöltözesre nem tudok mit mondani..lehet így próbálja az egójalát fenyezni vagy nem tudom..

De nőként mondom ez a pasik megnézese nem nagy dolog. Ne lass bele többet.

A legtöbb férfi (mondjuk a 90%) megnézi a nőket az utcán a parjatól függetlenül.

A nők talán kevésbé de nőként én is meg szoktam nézni a nekem tetsző férfiakat. Nincs ebbe semmi. Nem latványosan, de tudod hűséget és nem vakságot.

2020. aug. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek szexin öltözni, és én is megnézek más férfiakat. 7 éve vagyok kapcsolatban. A párom is megnéz más nőket.

De ennyi.

És a miénk egy minimális megalkuvás nélküli, fiatalon indult, nagyon nem kihűlős kapcsolat.

2020. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, te se nézed meg a nőket, ugye?
2020. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd miért ne nézhetné meg a pasikat? Gondolom te sem fordulsz el ha meglátsz egy jó nőt.

Annyira szeretem mikor a pasik ezen kiakadnak,viszont ha ők néznek meg nőket akkor az tök természetes,meg jönnek a szöveggel hogy "hűséget fogadtunk,nem vasksagot"

Képzeld a barátnődnél szintén ez a helyzet,hűséget fogadod es nem vaksagot:)))

2020. aug. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!