Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kamuzta, hogy nem elérhető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kamuzta, hogy nem elérhető?

Figyelt kérdés
A csajom pedagógus. Jelenleg nyári táboroztat. Azt mondta, hogy jelenleg a tábor ahol van nincs térerő, ezért 2 hétig nem elérhető. Közben a Messenger szinte állandóan azt mutatja online van. Gondolhatom, hogy nem is táborba van, hanem valami kannal ment nyaralni és közben izélgatja?

2021. júl. 5. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Felhívod, ha csörög, akkor van térerő.
2021. júl. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát írj rá, hívd fel, de mégis mióta vagytok együtt, hogy ennyire bizalmatlan vagy meg valami kort dobj azért.
2021. júl. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél neki egy hatalmas szívességet és dobd ki.
2021. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Azert ez igy nem az igazi, hogy kijelenti, hogy "ne is szolj hozzam ket hetig".

Oke, hogy nehezen lehet kapcsolatot felvenni, de napi par mondat, vagy par perc biztos, hogy belefer, mert egy pont mindig van ilyen helyen, ahol lehet telefonalni :D


De javaslom akkor tenyleg szard le ket hetig, foglald el magad, haverozz, stb. Nem gonoszsagbol, hanem ha egyszer ezt kerte, akkor neked is jol jon nemi ido, amit magadra fordithatsz :D


Es ha tenyleg ket hetig nem szol hozzad, akkor elmehet a bubanatos francba.

2021. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Lehet, hogy elege van belőled, és így akar dobbantani, mert szakítani gyáva. De ez csak találgatás, mivel nem adtál meg túl sok infót.
2021. júl. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Írd neki messengeren hogy meglepnéd csak úgy random,és odamész egy este a táborhoz és együtt töltötök egy kellemes romantikus estét.A reakciója sok mindent elárul! Vagy ő saját magát...
2021. júl. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
Helyileg tudod, hogy konkrétan hol ez a tábor? Ha teheted, utazz oda, és lepd meg, de ne úgy, hogy betoppansz, hanem írj neki messengeren, hogy 10 perc múlva ott vagy, és viszed meglepetésvacsira, vagy hasonló. Persze előtte azért nézz körül, hogy van-e egyáltalán valami lehetőség a környéken... A reakciójából úgyis kiderül minden.
2021. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom hol vannak, csak hogy valahol Borsod megyében. Már emlitettem neki, hogy elmennék hozzá, akkor az a válasz, hogy nem hagyhatja felügyelet nélkül az osztályát.

Ha messengeren ráírok, akkor egyből csak annyi, hogy óh, most épp van térerő, mert bejöttek a városba kirándulni.

És elég hamar leráz.

Amúgy 30+ osok vagyunk mindketten.

2021. júl. 5. 18:40
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Én is szoktam táboroztatni, olyankor este későn jutok oda, hogy felnézzek messengere, Facebookra nem is szoktam, nincs rá energiám. Napközben kb lehetetlen netezni. Mióta vagytok együtt? Miért nem bízol benne? Adott már rá okot?
2021. júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen kapcsolat az ilyen, de szerintem nagyon gáz, ha így viszonyul hozzád.


Ahogy többen is mondták, csörgesd meg.


Amúgy meg egy gyerekekkel teli táborban, a XXI-ik században pont, hogy kell legyen valamilyen netes, vagy mobilos elérhetőség.


Ha fontos lennél a párodnak, akkor megmondta volna konkrétan, hogy hova mennek táborozni. Amúgy meg, ha máskor nem is, de este pár perc erejéig fel tudna hívni, hogy mi van vele. Addig meg megkéri az egyik kollégáját, hogy ügyeljen a gyerekekre. Nem olyan nagy dolog ez.


Szóval összességében valami nem “kerek„ ebben a történetben.

2021. júl. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!