Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok tanácsot! Hogyan lehet túlvészelni és kibírni egy távkapcsolatot?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nehezen. Bár manapság sokkal egyszerűbben, mint régen (hála az internetnek). Találkozzatok amennyit csak tudtok, bízzatok egymásban. Stabil érzelmek, telefonbeszélgetések, msn/skype/e-mail, ja, és a legfontosabb: kitartás. :)
2010. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legutóbbi példámat alapul véve: sehogy.

Amúgy meg amíg nem találkoztok, minél jobban foglaljátok le magatokat különböző programokkal, hogy ne csak azon agyaljatok, mennyire hiányzik a másik. Amúgy meg kapcsolattartás: msn/skype, webkam.

2010. aug. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyedül.
2010. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hány km választ el egymástól?
2010. aug. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is ebben szenvedek, mint te..csak az a külömbség, hogy mi eddig hetente többször találkoztunk, 3h-t vonatoztunk egymáshoz, és most meg 2-3hétig nem tudunk találkozni, mivel nem jön össze anyagilag, és már most esz az ideg, roszabb mint az elvonókúra..már nem tudom mit kezdjek magammal. úgyhogy nem vagy egyedül, de szerintem, találj hobbit magadnak, vagy tartjátok a kapcsolatot neten keresztül, skype, msn, facebook. sok sikert.
2010. aug. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!