Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Másfél hónapja járunk a barátommal. Minden jól alakult idáig, múlt héten már az volt a téma, hogy el kéne menni kettesben nyaralni. Egy hete furán kezdett viselkedni, az az érzésem mintha kerülne. Kétszer is lemondta a találkozást, kevesebbet kommunikál és nem úgy, ahogy eddig. Direkt rákérdeztem, hogy van-e valami baj velünk, azt mondta nincs semmi, szerintem meg van. Ilyenkor hagyjam békén, vagy mit kell csinálni?
2021. júl. 7. 09:27
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Másfél hónap szerintem még nem tekinthető kapcsolatnak. Valószínűleg részedről már vannak érzelmek, részéről pedig nincs. Ha egyértelműen megváltozott a viselkedése, de tagad, akkor én nem húznám ezt tovább.
2021. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudsz mást tenni - miután már rákérdeztél - mint hogy kivársz, mit lép, hogy viselkedik. 1-2 hét ha még mindig ilyen visszafogott és pl nem lesz nyaralás se, akkor hagyd.
2021. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az a rossz az egészben, hogy két hete még azt mondta, hogy nem egy rövidke kaland lesz ez köztünk, és hogy úgy érzi kezd belém szeretni. Nem igazán értem, mi történt most benne.
2021. júl. 7. 10:06
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát fura. De én is jártam hasonlóképpen. Lehet más is képbe került vagy mégsem alakultak azóta úgy az érzései.

Te ezzel nem tudsz mit tenni. Most is azt mondom, várd ki, merre alakultok.

2021. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondani bármit lehet, folyamatosan cselekedni valamiért viszont nehéz. Én is azt javaslom, hogy várd ki mi lesz. Megpróbáltad megbeszélni, nem sikerült, ha továbbra sem igényli a társaságod, nem tudsz mit tenni, elég egyértelmű jel. Párok általában a kapcsolat elején sokkal több törődést igényelnek, ha neki már most sok vagy, nem fog ez így működni, csak szenvedni fogsz.
2021. júl. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"két hete még azt mondta, hogy nem egy rövidke kaland lesz ez köztünk"


Háááth... Ez elég furán hangzana a gyakorlatban. "Nyugi, nem csak egy kaland leszel" Valahogy egyáltalán nem megnyugtató, ha valaki ezt így kihangsúlyozza 🤔

25f

2021. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval jobb ha arra készülök, hogy ennyi voltam :( pedig olyan rendesnek tűnt, meg lelkesnek :(
2021. júl. 7. 11:38
 8/10 anonim ***** válasza:

Inkább a rosszabbik verzióra készülj szerintem, igen. Inkább kellemesen csalódj benne.

De tenni ne tegyél semmit és ne akard megbeszélni, mert azon már túl vagy.

Várj és figyelj.

2021. júl. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is a legrosszabbra készülnék. De sokat nem vesztesz, mert ahelyett, hogy előállna a dologgal, még sunyizik és húzza.
2021. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vagy megijedt mivel korábban csalódott egy lányban vagy képbe került vki. Az exem hasonló volt de ő nem egy csaj miatt változott meg. De volt vki a háttérben egy személy.
2021. júl. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!