Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy lányt egyetlen férfitípus vonz?

Figyelt kérdés
2 előző barátom szinte teljesen ugyanolyan volt belső tulajdonságokra,mindenben egyformák szinte. Most van egy 3. aki teljesen olyan mint az előző 2 barátom:D Persze ezzel a pasitípussal mindig megjárom:S Érdemes egy 3. ilyen típusú fiúval összejönnöm? Vagy lehet,hogy csak az első fiút keresem mindenkiben? Szerintetek? Más is volt már így?
2010. aug. 27. 00:00
 1/7 Barney Stinson ;) ***** válasza:

Gondolkodj. Érdemes-e harmadjára is ugyanazt a rossz levest rendelned, ami már kétszer nem jött be?


Egyszerűen szerintem szűk látókörű vagy.

2010. aug. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos pénztárcájukra gondolsz...
2010. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Keresd meg az 1-es számút és mondd meg neki hogy csakis őt szereted! Mert igy van... hiszen mindenkiben őt keresed! Hajrá 1-es!
2010. aug. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyik sem volt gazdag 2. válaszadó! Nem vagyok az a típus akit érdekelne a pénz.
2010. aug. 27. 00:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem merném megtenni,hogy felkeresem jó pár év után,hogy "hello,jöttem elmondani,hogy még mindig téged szeretlek":D Lehet kinevetne a srác:D:D
2010. aug. 27. 00:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan miért keresné fel az első számut ha egyszer megszivta vele... gondolkodj :P szerintem egyszerűen pont iylen pasik kerülnek az utadba de nézz jobban szét... bár ez nem azt jelenti hogy a harmadikkal is megszivod mert attol hogy hasonloak biztos van amiben másak két egyforma ember nincs!
2010. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik. A háttérben általában az áll, hogy nem elég érett még a személyiséged ahhoz, hogy többféle férfiban is meglásd a jót. Előfordulhat, hogy van benned valami lelki kötöttség, ami nem enged szabadon választani. Nem hasonlítanak véletlenül nagyon-nagyon ezek a pasik az apukádra valamilyen fontos szempontból? Vagy: nem éppen azért tetszenek, mert ellenkeznek egy otthoni sztereotípiával vagy megszokással? (A végletek hátterében gyakran ugyanaz a dolog áll!) Nekem van egy ismerősöm, elég okos, de konok és önfejű, parancsolgatós lány, aki tudat alatt mesteri érzékkel választ magának balf.sz fiúkat, akiket kihasználhat. Ez is egy ilyen eset.
2010. aug. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!