Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha a barátnőtök csak 3 naponta fürdene?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 19:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

En nőként nem teljesen értem a helyzetet...

Nemreg jöttem ki abból az időszakomból, hogy depresszió miatt nem fürödtem amíg a lakásban voltam, csak amikor kimentem valami miatt, mert úgy ereztem kar rám erőforrasokat oazarolni: ez társult a takarítás elhagyásával és az éhezéssel.

Na már most ez minden normális ember számára erthető okokból elítélendő, de nekem nem jutott eszembe semmilyen társas erintkezés élőben (a barátaimmal sem) nemhogy párt keresni vagy a barátomhoz menni (ha lett volna).

Az a kerdésem hogyha fejben minden okés, akkor hogyan lehetseges, hogy legalább a partneréert nem tisztálkodik rendesen?

2021. júl. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Előtte azért a sajtszagú talpát megszagolnám így 3 nap után.
2021. júl. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
Abszolút szakító ok.
2021. júl. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
92%

Rajtam nem veszik észre :)

Nem is gondolná senki, hogy nomád vagyok...

2021. júl. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%

Velem ugyanaz történt, mint a 11. válaszolóval.

Tudom, elítélendő, de nagyon komoly pánikbetegség meg depresszió miatt nem fürödtem nő létemre, nem mostam hajat, stb.

Már 2 éve nincs párom.

Mivel ez a betegségem 10 éve tart, így mikor volt párom időközben 5 évig, eszembe nem jutott elhanyagolni a tisztálkodást, és MINDEN NAP FÜRÖDTEM.


Vagy lelkileg nincs rendben a párod, vagy rohadtul igénytelen. Más nincs.

2021. júl. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%
Ilyenkor mindig arra gondolok, szex közben vajon milyen szaga lehet :D Akkor is ez jut eszembe, ha középkorban játszódó filmet nézek :D
2021. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem az a lenyeg hogy hany naponta furdik hanem hogy büdös e.

Tudok olyat aki kb 3naponta furdik megszagolgattam kozelrol de nincs testszaga,nem izzad, száraz

Azt hallottam az azsiaiak se izzadnak pl honaljban így nem is arulnak dezodort se nekik.

Es pl a fenekuket megmossak vécézéskor. Meg az is más hogy hol laktok itt pl nincs akkora hősèg se

2021. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#17 az ázsiaiak tényleg nagyon keveset izzadnak és semmi illatuk sincsen olyankor. Én irigylem is emiatt őket.
2021. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Olyan gyakran? Az rosszat tesz a bőrnek.


Vagy csak vízzel? Ebben a melegben és napi többször is zuhanyzom vízzel.

2021. júl. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Tessék?
2021. júl. 20. 12:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!