Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy szakítás után benned maradt egy csomó gondolat és valahogy csak úgy tudtad lezárni- akár honapokkal vagy évekkel később- hogy leírtad neki, milyen érzések kavarognak még benned?Azért,mert úgy érezted, ezt még ki kell add magadból?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Csak kérlek, ne küldd el neki!
2021. júl. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem támadások. Csak érzések. Amik benned maradtak és továbblépéshez kell
2021. júl. 7. 22:32
 3/21 A kérdező kommentje:
1-es: tudom, olvastam. És ha mégis küldöm, mi van akkor
2021. júl. 7. 22:33
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Megalázod magad, csak az!

Hidd el, nem éri meg. Pont leszarja, mit érzel vagy éreztél.

2021. júl. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Évekkel később még mindig ezen rugózni, az már elég nagy gond. Hónapokkal utána okés lehet mint végső lezárás, ha úgy érzed hogy segít, de persze sokkal jobb a szakítás elején.


Ha kiakarod égetni és hülye akarsz lenni, akkor küldd el neki nyugodtan, csak utána ne sírj hogy kiröhögte vagy tett rá magasról.

2021. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
69%
Nekem már küldtek évekkel később "csomó minden érzést". A srác teljesen nevetségessé vált előttem, holott előtte semleges érzésekkel jutott nagynéha eszembe.
2021. júl. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
Nekem pontosan ilyen modom ontotte ki a volt parom a szivet egy jo bo fel evvel a szakitasunk utan. Szamomra egyaltalan nem jott le nevetsegesen a szituacio, inkabb egyutterzest valtott ki belolem az uzenete. Mi azert mentunk szet, mert kiszerettem belole, de ettol fuggetlenul a mai napig tisztelem ot mint embert es egy percre sem bantam meg, hogy anno az eletem resze volt.
2021. júl. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
7es: mit írt?
2021. júl. 7. 23:08
 9/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Gondolkoztam, hogy leírom neki. Le is írtam. Sajnos a szakítás nem ment olyan könnyen, hogy kimondjuk, aztán szevasz - kb egy fél éves procedúra volt (hitelből vett közös ház).

Nem küldtem el végül. Elmondtam neki. Nem talált kitörő fogadtatásra, de pont sz*rtam le.

2021. júl. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

7: mit írt?

9: mit mondtál?

2021. júl. 7. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!