Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már úgy, hogy szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy, hogy szakítás után benned maradt egy csomó gondolat és valahogy csak úgy tudtad lezárni- akár honapokkal vagy évekkel később- hogy leírtad neki, milyen érzések kavarognak még benned?Azért,mert úgy érezted, ezt még ki kell add magadból?

Figyelt kérdés
2021. júl. 7. 22:31
1 2 3
 11/21 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Kérdező: Lényegében annyit, hogy soha többé a büdös életben nem vagyok hajlandó vele szóba állni (megszólalt anno, hogy ha majd a sors akarja, együtt lehetünk még - AHHHA! 😆😆😆😆). Én pedig nem vagyok a kapcsolat utáni barátkozás híve... :)))
2021. júl. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
:)
2021. júl. 8. 00:04
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok.

Diohejban osszefoglalva, kiirta magabol a fajdalmat amit a szakitas okozott neki es emellett ugy erezte, hogy nem harcoltam a kapcsolatunk megmenteseert. Mindezt egy hosszu iromanyban kifejtve kuldte el nekem. Rettentoen felkavaro volt olvasni, mert sok mindenben igaza volt es ezzel nyilvan nem konnyu szembesulni.

2021. júl. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Koszonom
2021. júl. 8. 00:36
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Megint a 7-es valaszolo vagyok. Azt elfelejtettem hozzatenni az elozo hozzaszolasomhoz, hogy szerintem az exem szamara fordulopontot jelentett az a level - segitett neki az elengedesben es tovabblepesben.
2021. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ezert mondom en is, hogy segithet. Talan illuzio, de megis konnyebb lehet. Koszonom, 7- es hozzaszolo.
2021. júl. 8. 00:41
 17/21 A kérdező kommentje:
7es: ertekes gondolkodasunak es felfogasunak tunsz. Koszonom
2021. júl. 8. 00:47
 18/21 anonim ***** válasza:
85%
En az 1-esre hallgatnek. Es hidd el, notorius mindent megiro voltam baratsagnal, platoi szerelemnel is. Barmilyen ertelmesen, normalisan foglalod ossze, es rad nezve a megirasa terapias hatasu, a masik nem erti meg, de irantad egyfajta viszolygast kelt a kitarulkozasod.
2021. júl. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs. En egy valaszt sem kaptam arra, h miert. Csak a kerdesek vannak bennem. Ketelyeket hagyott. Ezt akkor amikor tortent, nem irtam le,, de talan eltelt annyi ido csak arra, h leirjam, nem ilyen embernek ismertem meg es fajt a kozonye, hogy ezek szerint neki annyit sem jelentettem, hogy elmondja, en ezt mar nem ugy gondolom. 8 honap
2021. júl. 8. 01:07
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki. Neked fog fájni. Ha nem válaszol megint csak agyalni fogsz. Ha válaszol, az semmiképp nem fog jól esni, nem azt fogod kapni amit vársz. És igazából semmin nem változtat az ami akkor volt.
2021. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!