Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak nekem fáj ez? Érthető,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem fáj ez? Érthető, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Visszagondolva az ominózus eset előtt ket nappal már szakítás hangulat volt benne. De utana meg osszekoltozest emlitett, nyaralast. Majd 2 nappal kesobb osszekaptunk. Gyanútlanul éjszaka ŕamjott, hogy leirom neki, mennyire szeretek vele lenni es hogy a szexben is mennyire imadom. Sok mindent kiirtam magambol, igen, azt is, h kieleguletlen is vsgyok, figyeljen ram jobban. De azt is, mennyire imadom. Es mindent elolvasott es semmire sem reagalt. Masfel hete. Baromira rosszul esik. Faj. Miert igy "rendezte el"? Miert szo nelkul? Miert nem mondta, sajnalom, nem megy mar... Azota csak agyalok. Irni nem merek neki, hiszen kiadtam minden vagyamat neki. Mit tegyek? Fel eves kapcsolat
2021. júl. 8. 00:18
 1/9 A kérdező kommentje:
En vagyok a nő
2021. júl. 8. 00:19
 2/9 anonim ***** válasza:
48%

A tenyek a kovetkezok: osszekoltozest, nyaralast emlit o. Fel ev utan boduletes, zavarbaejto lelkizes-ozont zuditasz ra.

Esetleg te ijesztetted el?

2021. júl. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Leirtam neki, amit szeretek vele a szexben. Ahogy csinalja, de azt is; hogy mennyire ki vsgyok ehezve, mert keves a szex; ritka talik. Es kerdeztem, lehet e tobb tali, tobb szex, mert vagyom ra, mindenhogy

Pont 2 nappal elotte mondta, h ugy erzi, en nem kivanom ot annyira

Ezek miatt is irtam, es amiatt is, mert beporogtem, h egyutt vagyunk, de nem.sok a tali es hianyzik nekem minden

2021. júl. 8. 00:39
 4/9 A kérdező kommentje:
Es itt konkretan a szexrol volt szo, nem lelki csopoges, csak egy kieleguletlen no szavai voltak, tenyek, perverz, szexis szavak
2021. júl. 8. 00:44
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy barhogy jo vele a szex, csak adjon tobbet, mert vegre ki merem nyitni a szamat en is azon a teren. Akkor csak jott..oszinten minden
2021. júl. 8. 00:45
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Hagyd most már békén.
2021. júl. 8. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Itt csak arról van szó, hogy egy pár szó: sajnálom, nem megy. Ennyi lett volna a lényege. Még akkor is, ha esetleg az ő szemében rohadt soknak bizonyulhattam

Mellesleg megjegyzem, pont mindig arra vágyott , h ilyen legyej

2021. júl. 8. 06:30
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg tisztességesebb lett volna, ha legalább pár szót ír. De a nem válaszból is érteni kell sajnos. Engedd el, jobban jársz, ha nem alázod meg magad tovább.
2021. júl. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos itt szerintem az van, hogy te nagyon mélyen érzel, nagyon kívánod, de ez egyoldalú dolog. Ő inkább menekül, mert nem szerelmes. Sajnálom, így látom a dolgot. Neki ez így sok,neked meg kevés, amit amúgy megértek.
2021. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!