Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan borultam ki?

Figyelt kérdés

30N vagyok, a párom ugyanennyi. A COVID miatt elvesztette a munkáját. Abban maradtunk, hogy innentől én tartom el kettőnket ő pedig építkezik és a ház körül végez munkát. Ez becsülettel csinálja is - de sajnos lassan haladunk.


Néhányszor mondtam, hogy több pénzt nem tudok letenni az asztalra. Próbálok nem kibújni a dolgok alól (takarítás, ház körüli munkák), hiszen lehetne fordított helyzet is és nekem sem esne jól, ha az egész ház egyedül az én felelősségem lenne. (Dolgozni könnyebb, mert ott csapatban vagyok, tud segíteni valaki).


Mostanra viszont elfáradtam. Egy ideje lavorban kell fürdeni, nincsenek bútoraink, sokat rossz a kocsink. Tudom, hogy még pár hónap és vége, de már én is eléggé a végemet járom... Tudom, hogy lehetnék szexisebb, igényesebb megjelenésű, de a nap végén már nagyon-nagyon fáradt vagyok.


Szóltam, hogy nem érzem jól magam, ilyenkor a párom próbál is tenni, de pl. ma is áthívta a barátait. Tudom, hogy ők tudják, hogy építkezés van és állítólag nem zavarja őket, hogy mekkora felfordulás van nálunk, de engem nagyon rosszul érint a dolog. Rossz érzés ülni lenőtt hajjal, lekopott körömmel, stb - jól esett volna, ha ezt legalább előre tudom és egy kicsit tudok készülni, hogy ne kimondottan ennyire rossz bőrben lássanak.


Próbálom mindig összeszedni magam, rendesen enni, sportolni, takarítani. Tudom, hogy a páromat is csomó minden zavarja... Viszont hónapok óta nem tudtam egy tiszta helyre leülni, vagy nyugodtan megvacsorázni.


Szerintetek normális, hog kiborultam, amiért vendégeket hívott? Amiért nem mondjuk elment hozzájuk, vagy nem harmadik helyszínen találkoztak?



2021. júl. 9. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Miért nem takarodik pénzt keresni? Tippelek! Nem bírná a sereget, a posta keveset fizet, pizzafutár meg nem kell falura, ugye? >:)
2021. júl. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
40%
Jó, hogy jöttek, de szólhatott volna előtte.
2021. júl. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

A kiborulás néha szükséges rossz.

Az oka , hogy a barátai miatt borultál ki , sajnos nem jogos.


Na meg szerintem nem is azért borultál ki...csak gondold át jobban.

2021. júl. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Próbáld redukálni a dolgaidat és eleget pihenni, és "Rossz érzés ülni lenőtt hajjal, lekopott körömmel, stb - jól esett volna, ha ezt legalább előre tudom és egy kicsit tudok készülni, hogy ne kimondottan ennyire rossz bőrben lássanak." ne legyél rossz bőrben - neked sem jó és a párodnak se, ne azzal törődj, hogy a barátai mit látnak, neked, nektek legyen jó.
2021. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem sem alkalmas ilyen esetben vendégeket hívni. Pláne úgy, hogy veled előre nem egyeztetett. Úgy semmilyen esetben.
2021. júl. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

"Abban maradtunk, hogy innentől én tartom el kettőnket ő pedig építkezik és a ház körül végez munkát."

"Próbálok nem kibújni a dolgok alól (takarítás, ház körüli munkák)"


Nem érzed az ellentmondást? Eltartod, és munka mellett ugyanúgy végzed az otthoni munkákat is. Mert szegénynek nehogy sok legyen. Ő nem aggódik érted, hogy neked is sok amit te csinálsz?

Tudod, aki dolgozni akar, az dolgozik. Ha nincs a végzettségének vagy a szakmájának megfelelő állás, akkor átmenetileg elvállal bármit, ami éppen jön. Jó nagy élősködő here, te meg nem vagy normális, hogy ezt tűröd.


(Mielőtt nekem támadnának az incelek, hogy milyen férfigyűlölő vagyok, ha a kérdező lenne a férfi és egy nőről panaszkodna, ugyanezt írnám. Nemtől függetlenül gusztustalan amit csinál.)

2021. júl. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az nekem is szemet szúrt,hogy a nő nem elég, hogy eltartja a csávót, de még a háztartási munkákat is csinálja, hogy szegény herének nehogy sok legyen. De neked lehet sok?
2021. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Elvesztette a munkajat? Es? Van masik munka. Reszmunkaidoben is dolgozhat, 100 ezer ft is tobb mint a nulla, es akkor meg epitkezni is maradna ideje otthon.
2021. júl. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha abban egyeztetek meg, hogy te tartod el kettőtöket, és ő meg a ház körüli dolgokat és építkezést intézi, akkor miért is te viszed a háztartást?

2. Ha valóban becsülettel csinálja, akkor miért haladtok lassan? Mi az, hogy lavorban kell fürdeni? Oké hogy fürdőszoba felújítás meg minden, de ha nem 0-ról kezdik, hanem "csak" csempézni kell meg kicserélni a mosdókagylót, wc csészést, stb, akkor is szerintem 1 (nagyon max 2) hónapnál nem telhet többe. Tudom, mert mi is így kezdtük, hogy a fürdőszoba nagyon felújításra szorult.

3. Ha nem megy neki, menjen el dolgozni, és fizetitek a szakembert.

4. Mi az, hogy csak úgy vendéget hív egy szó nélkül? Már bocsánat, de nálunk alap, hogy akivel együtt élünk, azzal megbeszéljük, hogy most xy-t áthívnám, nem gond-e. Akkor is megbeszéljük ezt üzenetben vagy telefonon, ha egyikőnk még nincs otthon. Gondolj bele, mi van ha gyomorrontással megyek haza és hasmenésem van? A vendégek ezt nézzék / hallgassák, hogy állandóan a wc-re járok? De nem is kell ilyen kellemetlen állapotban lennie az embernek, elég ha rossz napja van és nem kíváncsi másokra. Nálunk amíg a szüleimmel éltem ott is alap volt ez, és a pároméknál is alap, hogy megbeszéljük hogy áthívnának valakit. Egyáltalán nincs rád tekintettel a párod szerintem.


Szerintem te túl sokat vállalsz magadra, ő pedig ezt ki is használja és nincs is rád tekintettel.

2021. júl. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Reszben ugyanezert hagytam el a ferjem. 2 honapos terhes voltam. Te dontesz 🤷🏽‍♀️
2021. júl. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!