Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nyaralni vagyunk a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyaralni vagyunk a párommal de borzasztó együtt. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Eljöttem a párommal 1 hétre nyaralni. A mai nap az utolsó. Azt hiszem eddig ez életem legrosszabb hete,pedig a legjobbakra számítottam.

Semmiben sem értünk egyet,és nem tudunk egyezségre jutni. Ha valamit mondok ő mindig az ellentétjét mondja és szerintem csak azért is csinálja hogy nehogy az legyen amit én akarok. Folyamatosan idegesít hiába megkérem szépen hogy hagyja abba csak folytatja...kérhetem csúnyán is, folytatja.

Ma amikor strandoltunk elkezdtem dobálni játékból iszappal. (Előtte lévő napokon ő is dobált pedig megkértem hogy ne csinálja)

Belekezdtünk egy ilyen játékba és egyszer amikor jól eltaláltam azt mondta rám hogy: idióta f@sz. Ez számomra nagyon sértő de ő adja elő a megsértettet,nem szól hozzám és levegőnek néz. Ezt pedig minden nap eljátsza. Minden kis apróságon felkapja a vizet és olyankor nem szól hozzám,felgmázik. Nyilván nem fogok nyalizni neki mert elég kiábrándító a viselkedése így hát én sem szólok hozzá.

Minden egyes este itt hagy a szálláson és elmegy horgászni... 3x voltam már vele csak azért hogy neki jó legyen.

A nyaralás előtti napon megbeszéltük hogy elmegyünk együtt 2x és ennyi erre ő minden egyes nap megy és itt hagy semmi nélkül.

Egyszer elmentünk koktélozni mivel nagyon szerettem volna. 5000ftba került és azonnal szóvá tette hogy ez milyen szar meg drága.

Egyébként a nyaralás előtt még jól elvoltunk nagyjából,meg minden de ez az egy hét elgondolkodtat hogy vége!

Szerintetek sincs jövője ennek a kapcsolatnak? Ti mit tennétek a helyemben?



2021. júl. 9. 20:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Jól látod a helyzetet. Nagyon sajnálom😔
2021. júl. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
97%

Hát hallod, ha egy nyaralást nem tudtok értelmesen összehozni, mire számítanál a közös életnél? O.o

Én ebbe nem áldoznék több energiát, akinek nyaralás alatt is fontosabb a horgászat, mint a párja, azzal nem sokat lehet kezdeni.

2021. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom, a nyaralás előtt nem éltetek együtt. Persze, hogy addig jól megvagytok, amíg csak délutánonként, hétvégenként találkoztok pár órára.


Sajnálom, hogy ez történt, de örülj, hogy időben kibukott.

2021. júl. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Mindkettőtök alkalmatlan párkapcsolatra - pont ezért vonzottátok be egymást.
2021. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
86%
Amilyen az ismerkedés szorozd meg 10-el olyan lesz az eljegyzés, az eljegyzést szorozd meg 10-el olyan lesz a házasság. Ha az ismerkedés nem volt túl jó háború lesz a házasság.
2021. júl. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
35%

Hm, rövid, velős, igaz:


"Mindkettőtök alkalmatlan párkapcsolatra - pont ezért vonzottátok be egymást."

2021. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Akkor mondhatjuk hogy egyébként jó a kapcsolatotok ha épp nem vagytok együtt sokat? 😂

Ez amúgy tipikus. Ugyanilyen a karácsonyi ünnepi időszak. Akkoris sokszor össze vannak zárva az emberek és halálba szekálják egymást.

Engedd el. Ez így nem működik.

2021. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Neki a horgászat a pihenés. Neked a másik nyaggatása.
2021. júl. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
61%
Az egy dolog, hogy most ennek vége, de úgy tűnik mindketten alakalmatlanok vagytok. Helyes kommunikáció nélkül nem megy egy kapcsolat. Ha egyikőtök képes lenne rá, az sokat segítene... tanuljatok vitakezelést és tiszta kommunikációt (asszertivitás / erőszakmentes kommunikáció)
2021. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Egy nyaralás nagyon fel tudja gyorsítani a szétválást. Ez most egy ilyen idő lett. Nem kell a többiekre hallgatni, a pánikod indokolt, de valszeg tényleg vége van ennek a kapcsolatnak, legalábbis a másik részéről.
2021. júl. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!