Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Aki itt van írjon bátran!

Figyelt kérdés

Ki mit gondol? Ne fogja vissza magát Aki itt van, mert fontos és sürgős is. A volt párom (Ő a férfi)

egy évvel ezelőtti szakítás után szeretne találkozni, újra kezdeni.

Én Vele éltem az Ő házában, ahol egy darabig minden csodálatos volt, majd elhegytam Őt is és haza mentem mert úgy éreztem minden csak róla szólt. Ő mindenben jeleskedik mind munka, mind karitatív tevékenység, mind család, és főleg a sport. Szóval nagyon minden rendben van vele. Velem más a helyzet, én még nem találtam igazán magamra, de igyekszem, viszont mellette volt hogy kiszolgáltatva érztem magam, mert ugye nála minden szuper, én meg új helyen minden nélkül úgy éreztem csak egy plusz kellék vagyok. A család a barátok, a sport minden nagyon fontos neki, és jól is csinálja.

Nekem a családom nem igazán ért meg, elég nagy hátránnyal jöttem ebbe a kapcsolatba. Beilleszkedni akartam, de nem nagyon ment, végül elmenekültem.

Most 1 év után újra találkozni akar, elmondom, hogy még inkább összejött Neki minden, szuper sikeres lett, nagyon megerősödött, és nagyon boldogan él. Én épp most vagyok egy idegösszeomlásban, minden ajtó bezárult előttem, sőt lelkileg is padlón vagyok. Ezen kívül nekem sok más érték fontos mint amit felsoroltam.

Ő azt szetetné költözzek vissza és legyen minden a régiben és ott nála alapítsunk családot stb.

Ti láttok rá lehetséget, hogy ez a kapcsolat összejöhet még?

Ráadásul tényleg igazán rosszul vagyok a sok csalódás (nem férfi ügy) után, és eléggé kiborulva érzem magam.



2021. máj. 21. 14:40
 1/6 anonim válasza:
100%

Én úgy gondolom, ha a te szemedben egy ennyire “tökéletes” ember még 1 év különlét után is keres és veled szeretne lenni akkor igenis nagyon jól csináltál valamit :)


Ha vannak érzelmeid az ő irányába akkor szerintem simán működhet a dolog, viszont a saját problémáidat (főleg a lelki jellegűeket) te és csakis te tudod megoldani, akár önállóan, akár szakember segítségével.


Éreztette valamikor, hogy ki vagy szolgáltatva neki? Ha igen, akkor nyilván más a helyzet, ha viszont nem, akkor próbálj dolgozni magadon, ilyen esetben egy stabil és jól működő kapcsolat erős támasz és jó kiindulási alap lehet az újrakezdéshez minden téren.

2021. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Kedves '1-es!

Igen persze, hogy szeretem, és örülök az örömeinek sikerének.

Csak nagyon nem látok kiutat a saját dolgaim terén és ezért, sajnálnám Őt ha például bele mennék a dologba, és megint megszöknék az esküvő elöl.

Amúgy megyek vissza a klinikai pazichológushoz.

De azért azt még megemlítem, hogy eléggé ingerülten közölte, hogy csak úgy működhet a dolog ha hozzá költözöm ott élünk nála, és mindent elfogadok úgy ahogy van.

Persze számomra sem világos, hogy kivagyok szolgáltatva neki és valóban kelléknek kellek, vagy csak én érzem így mivel nem vagyok jól, és beképzelem magamnak.

2021. máj. 21. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbát megér. Esélyesnek látszik.
2021. máj. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
A kapcsoltatodnak a te pszihés problémáid sajnos gátló tényezők. Szedsz gyógyszert? Antidepresszáns? Egy sikeres pasi mellett nem kell magad kiszolgáltatottnak érezned. Most ő akar téged. Ha belevágsz, talán lelkileg is rendbejösz. Sajnos, a dőntés felelőséget a tiéd!👍
2021. máj. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én a helyedben adnék neki esélyt. Viszont. Lehet hogy előnyös volna, lassan újrakezdeni. Várni egy kicsit, hogy te is össze tudd szedni magad. (Vagy mondjuk segítsen benne neked, ha te ezzel rendben vagy.) Azzal a résszel pedig nem tudok egyetérteni, hogy neked el kell fogadnod mindent úgy ahogy van, mert neki ez kényelmes. (Most itt nem úgy gondolom, hogy ne legyen sikeres, de egy kapcsolatban igenis fontos szerintem, hogy ne csak az egyik félnek tetsző dolgok legyenek.)
2021. máj. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja pszichológus, aztán adj neki egy esélyt
2021. jún. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!