Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van- e esély arra, hogy visszaszerezzem? Volt már ilyen eset?

Figyelt kérdés
A szexben szerette volna, ha vadabb vagyok. Én azt hittem, hogy az, de ő bevállalósabbat szeretett volna.Nem tudom feledni, megőrülök érte és vele akarok mindent. Hogy adjam a tudtára, h újra szeretném vele próbálni és megőrülök érte? (1 éves kapcs volt; csak elmondasa szerint tobbet kellett volna kezdemenyeznem, én vsgyok a nő). Nemrég lett vége
2021. júl. 10. 14:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az, hogy letamadom es kenyeztetem magamtol. O egy ideje bevette a fejebe, h mivel.ezeket nem teszem, igy en nem kivanom. Visszagondolva tobbszor mondta, de akkor nem tulajdonitottam.neki nagy jelentoseget.
2021. júl. 10. 15:31
 12/15 A kérdező kommentje:
Es azt is a fejebe vette, hogy nem akarok vele kettesben maradni ezek miatt
2021. júl. 10. 15:32
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Kamu szöveg!

Az exem is ilyen gumimatrac típus volt. ( Csak nem kellett felfújni)


De ez nem zavart, mert szerettem. Ha csak szexkapcsolat két volna max két hét, és annyi.

Így meg tán év is volt.


Lehet, hogy valami vadmacska stílussal maradt még volna, de szerelem az nincs benne egy csepp sem.

2021. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tuti, hogy csak ürügy volt. Kérlek, ne alázd meg magad azzal, hogy visszakönyörgöd magad, és olyanokat is megteszel, amik neked rosszul esnek!


A kezdeményezés meg preferancia kérdése. Nekem is volt olyan exem, aki mindig elvárta volna, hogy én másszak rá, én legyek az aktívabb, de én ezt nem élvezem. Elég szub hajlamú vagyok, és ha te is ilyen vagy, inkább domináns férfit keress.

2021. júl. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem tudom kérdező, nekem férfi kéne az ágyban is, aki domináns, aktív, kezdeményező. Aki elcsábítható és érezteti, hogy milyen hatással vagyok rá.
2021. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!