Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély visszaszerezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély visszaszerezni egy férfit, ha hajthatatlan, de egy hónapig még vele kell élnem?

Figyelt kérdés
3 hete van ez a se veled, se Nélküled dolog. Tegnapelőttig szex is volt, most egyéb okok miatt nincs. Én nagyon szeretem, ő is azt mondja, hogy szeret, és rá szeretném venni, hogy próbáljuk meg még egyszer helyrehozni a kapcsolatunkat, hiszen egyszer már sikerült. Az együttélés azért nem megy, mert heten vagyunk a lakásban, nincsenek Titkok, nincs magánélet. Mit tegyek, hogy újra hajlandó legyen megpróbálni velem?

2016. ápr. 3. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Most ne nyomulj rá szerintem, hagyj neki időt, különben csak elriasztod. Tudom, hogy úgy érzed, ez az 1 hónap az egyetlen esélyed, de nem így van, elvégre ha tényleg szeret, akkor majd akkor kezdhet igazán hiányolni, ha már nem lát mindennap (és gondolom, nem Kanadába költözik valamelyikőtök a hhónap végén, szóval esély lesz az újabb találkozásra).
2016. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Negyedórányira fogok lakni. De tényleg úgy érzem, ez az utolsó esély, mert ha Elmegyek, lehet, hogy talál valakit. Azt tudom, hogy szeret, de sajnos megfakult az érzése irányomban. Nagyon szeretem, vele akarok lenni, és szeretném, ha bármikor odamegyek hozzá, megcsókolna, és nem utasitana el...
2016. ápr. 3. 16:55
 3/7 anonim válasza:
éjjel nappal budapest..
2016. ápr. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne koldulj szeretetet! Ok? Ne bújj hozzá! Ne sajnáltasd magad! Ne drámázz! Próbálj kilépni a kapcsolatból! Legyél kedves, de ne simulékony! Ne te akard megoldani a dolgokat! Ha most lesz csók és szex az részéről nem azt fogja jelenteni amit a te részedről. Használni meg ne add oda magad. Inkább ha egy ágyban is alszotok költözz a kanapéra. Ne legyél egy olyan ember aki csettintésre ugrana neki. Jó? Tudod most mondhatsz mindenféle érveket, de mivel ő érzelmi alapon hozta meg az érveit nem fogsz tudni olyat mondani ami megmásítja az elképzelését. Itt az a cél hogy hiányozz neki. Ne ölelhessen, ne karolhasson át. Viszont legyél nagyon kedves és határozott. JÓ? Még véletlenül se behódoló. A cél az hogy az ő fejéből pattanjon ki hogy mi lenne ha mégiscsak maradnál. Ne azt lássa hogy neked ez minden vágyad.
2016. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne legyenek túl vérmes reményeid! Tapasztalatból mondom.
2016. ápr. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Én sokkal nyugodtabb es kiegyensúlyozottabb vagyok mióta nincs pasim.

Csak a probléma van velük..

2016. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

" hogy próbáljuk meg még egyszer helyrehozni a kapcsolatunkat, hiszen egyszer már sikerült. "


Nem, nem sikerült, hiszen most is hol tartatok?

2016. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!